пережоване і блискуча фольга

років зо два вже я більш чи менш регулярно читаю новини незалежної ігрової індустрії — того, що лагідно й незрозуміло називають слівцем indie. час від часу це заняття дарує сюрпризи, такі як world of goo, machinarium, braid, minecraft, droid assault, lone survivor тощо. забавки, котрим часто тісно в рамках одного жанру, котрі не садять тебе на голку банального звикання заради механічного процесу натискання клавіш, але в котрі закохуєшся з першого погляду.

проте 90% потоку — це те саме давно пережоване, але загорнуте в блискучу фольгу. з трейлером. приклад? от за таке я би заборонив узагалі трейлери публікувати.

а ще останнім часом зауважую, що достатньо згадки про наявність версії для android/ios, щоби я закрив новину про забавку, не читаючи далі. тому прохання: шановні ігро-журналісти (не вкраїнські, ні — ці про інді пишуть тільки коли більше нема про що), економте мій час, публікуйте перелік платформ на початку огляду. дякую.

2 коментар(ів):

jarofed сказав...

А чому зупиняє наявність iOS/Android-версії? Деякі з ігор, що ти перелічив на початку їх або мають, або планують мати.

івась тарасик сказав...

+jarofed ті забавки, які мені цікаві, — як правило мають надто складну механіку, щоби в них можна/зручно було грати на смартфоні, планшеті, ба навіть на psp.

тобто наявність такої версії непрямо свідчить про те, що забавка ближча до казуалок, ніж до того, що цікаве мені.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›