заразне копирсання

чергова flash-забавка, на яку я необережно звернув увагу в стрічці новин, запросто з’їла кілька годин життя. проста задумка, симпатична реалізація, коротка назва: glean.

асоціації, що найперше спадають на ум: суміш класичного digger’а або boulder dash’а із… ну да, з minecraft’ом. спокійний геймплей без ворожнечі спершу може видатися нудним… але збирання ресурсів, відкривання нових рецептів та апгрейди бота поступово затягують.

спробувати можна на сайті kongregate.

стривайте, я ж попередив, що воно заразне як не знати що?

5 коментар(ів):

Цінитель сказав...

В живому журналі avv'и натрапив на посилання на гру Павук та павутина (Spider & Web ) 1998 року. Хвалили. Відгуки приблизно такі:
««
паззл, единственный способ решить который -- сломать ментальную схему, навязанную всем, что произошло ранее и выстроить новую, в которую укладываются новые неожиданные данные. Красота в том, как искусно навязывается "не та" парадигма и насколько сложно её из-за этого отринуть, а также в том, насколько органично вытекает решение из правильного понимания происходящего. Основываясь на подсунутом игрой неправильном понимании решить паззл невозможно, а дойти до правильного -- значит тут же легко понять что нужно делать.
[Это ещё и пример вещи, уникальной для компьютерных игр как вида искусства. В литературе, кино и т. д. можно описать или показать процесс "understanding your way out of a problem", но только игра может поставить тебе в такую ситуацию, из которой иначе не выйти. Соучастие в процессе -- мощнейшая штука...]
»»
Можливо, зацікавить. Я пробував — не пішло, хоча в подібні квести я практично і не грав.

P.S. при всій повазі до «вільного і відкритого» шрифт Open Sans Condensed що в Хромі, що в Файрфоксі виглядає м’яко кажучи не дуже

івась тарасик сказав...

+цінитель дякую, забавку (точніше, це ж interactive fiction, не зовсім «забавка» в класичному розумінні) обов’язково спробую. і зі шрифтами треба щось робити — але це чекатиме наступного припливу натхнення =)

івась тарасик сказав...

собі на замітку: не дуже зрозуміле, але проходження для s&w. p.s. залежно від мети гравця проходження може бути чи не бути чітерством. в інтерактивній літературі для мене важлива взаємодія з сюжетом, а не самоствердження через вирішення головоломки — тому в цьому жанрі я частенько користуюся підказками (було би дивно отримувати задоволення від книжки, не вміючи читати, га?)

івась тарасик сказав...

+цінитель до речі. про щось досить схоже, принаймні незвичне, зроблене не за канонами інтерактивних пазлів, я вже звітував колись: the binary. спробуй, якщо пропустив.

ну а ось канонічний взірець інтерактивної літератури, досить непоганий, хоч і короткий: ponterfract. теж можу рекомендувати, багато часу не займе.

Цінитель сказав...

Про binary дізнався саме з того твого допису. пройшов. Сподобалось. Саме тому, коли натрапив на s&w, вирішив порекомендувати тобі, оскільки вже знав, що подібний жанр ігор тобі цікавий.
ось так от в житті буває :)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›