що зробити з raspberry pi?

роман хархаліс цікавиться думкою читачів блогів «комп’ютерного огляду»:
цитата: «…так что бы лично вы сделали с девайсом типа raspberry pi, сли бы он попал к вам в руки?» (читати повністю)
якби мені стало натхнення — зібрав би нечутний домашній серверочок (може й не сервер мрії, але…) із зовнішнім жорстким диском та wifi-свистком на usb для обслуговування домашньої мережі, і поглянув би, чи можна таким девайсом замінити свій рутер і те, що служить мені зараз файлосховищем. просто тому що цікаво.

суть raspberry в тому, що це конструктор. лєго для тих, хто з лєго вже виріс. не варто його оцінювати так, як люди звикли оцінювати продукти apple. тим не менш, свою маленьку справу в переорюванні поля гри ця свистілка зробить, нмсд.

оновлення (14.06.2012). андрій зубинський, котрий завше пише кусючо й цікаво, на свій манер відповідає на романове запитання про raspberry pi, трішки збиткуючись із «хайпа», як завше.

оновлення друге (14.08.2012). ось хороший переклад українською класного огляду можливостей і «неможливостей» raspberry pi на українському порталі enetri. дуже рекомендую переглянути.

3 коментар(ів):

івась тарасик сказав...

андрій зубинський, котрий завше пише кусючо й цікаво, на свій манер відповідає на романове запитання про raspberry pi.

Akceptor сказав...

Я з лего ще не виріс попри своїх 30 років без кількох днів. Тому зробив би щось типу лабораторних робіт для студентів - хай самі збирають вимірювальні системи як конструктор. Вже пробував таке організувати, але компи дорогі і ніхто їх курочити не дає :(

івась тарасик сказав...

ось хороший переклад українською класного огляду можливостей і «неможливостей» raspberry pi на українському порталі enetri.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›