несподівано, фотокористь

кілька років поспіль зберігав свою дзеркалку (той самий olympus e-400) в кофрі lowepro nova mini aw… і аж учора випадково дізнався, що в спеціальній секретній кишенці заховано… зручний чохол від дощу. несподівано!

і ще: поки готував допис про ту дзеркалку на продаж, поки відповідав на запитання цікавих, знайшов для себе два чудових сайти, що можуть стати в нагоді тим, хто підбирає собі фотокамеру.

snapsort.com

це онлайновий сервіс з підбору фотокамери за параметрами. але підбір, на мою думку — процес аж надто залежний від багатьох суб’єктивних факторів, а найцікавіша особливість сайту — надзвичайно зручні й наочні порівняння в трьох режимах (узагальнено, по специфікаціях і за рейтингом).

наприклад, ось так за версією snapsort виглядає битва двох одвічних суперників в сегменті дзеркалок початкового рівня.

dpreview.com

цей сайт спеціалізується на оглядах фотокамер — але яких! тут не задовольняються ані  констатацією суб’єктивних вражень від використання, ані простим перебором характеристик. обсяг кожного огляду та увага до деталей просто вражають, а за кожним висновком стоїть міні-тест та аргументація з фотозвітом.

ось такі огляди, нмсд, справді дозволяють познайомитися з камерою до покупки, і вибрати усвідомлено саме ту, котра найкраще відповідатиме потребам та очікуванням.

6 коментар(ів):

Serjart сказав...

Dpreview полюбляю подивитись, бо там досить часто першими постять анонси новинок та й огляди там дійсно круті. По суті це єдиний сайт по фототехніці котрий в мене закладках.

івась тарасик сказав...

+serjart тепер буде два в закладках? =)

Serjart сказав...

В snapsort не бачу необхідності для себе, хоча сервіс не поганий.

Oleksandr сказав...

це говорить про RTFM навіть для таких елементарних речей як чохол для фотоапарату...

івась тарасик сказав...

+oleksandr ну, мабуть =) хоча вивчати fm власне камери мені було значно цікавіше =)

Анонім сказав...

snapshot.com — помічав суттєві неточності у описах камер, особливо в дзеркалках, де деякі параметри залежать від об’єктиву.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›