текстова дрібничка

я давно забув навіть про спроби вправлятися в галузі графічного дизайну чи дизайну інтерфейсів (дуже різні галузі, я знаю — але все-таки дещо споріднені й обидві цікаві мені). проте час від часу якась дрібничка в тенетах кидається у вічі. приміром, ось це інформаційне повідомлення на strava.com про тимчасовий «ремонт» на сайті:


мені подобається, як дизайнери проекту підбирають тематичні фото для оформлення сайту. не подобаються (і досить часто в тенетах) неувага до змісту і компоновки текстів та до шрифтів. моя версія (5 хвилин часу):


просто? та ні — елементарно.

приміром, заголовки прописними — табу, яке можна й (інколи) треба порушувать. але коли вже порушуєте — добивайтеся мінімальної текстової довжини рядка! заголовок прописними на кілька рядків — це не комільфо. нмсд.

звісно, це дрібничка. просто кинулася у вічі.

6 коментар(ів):

Diak сказав...

Ну чого дрібничка, по моєму значно краще стало. Може варто їм скрін заслати?

івась тарасик сказав...

+diak те, що я пропоную — це банальщина, доступна для розуміння будь-якому початківцеві в галузі графічного дизайна (якщо вона доступна навіть мені)… тож раз дизайнери strava нічого не зробили від початку — ймовірно не мали на це часу, були якісь важливіші задачі, хз =/

я вже пробував переконати їх пофіксити жорсткий (по ширині) дизайн сайту на користь «гумового» — відповіли «дякую», а сайт досі доводиться відкривати на весь екран =/ певно, ще до цього часу мають більш важливі задачі =)

le_cha_sever сказав...

А мне вариант от strava больше нравится - суть сразу бросается в глаза, не надо вторую строчку читать, в отличии от твоего варианта.

івась тарасик сказав...

+le_che_sever це чудово, що завжди знайдеться баба яга — допомагає подивитися на ситуацію з іншої сторони =)

p.s. особисто мені вже «strava maintenance» достатньо, щоби зрозуміти, чому не відкрилася сторінка з треком =)

mr.psiho сказав...

"я вже пробував переконати їх пофіксити жорсткий (по ширині) дизайн сайту на користь «гумового» — відповіли «дякую», а сайт досі доводиться відкривати на весь екран =/ певно, ще до цього часу мають більш важливі задачі =)"
Ну так сайт strava.com має чудовий адаптивний макет. Де ж він жорсткий по ширині?

івась тарасик сказав...

+mr.psiho може ми різні сайти відкриваємо? але та strava.com, про яку я говорив — як мала основну частину сторінки із жорстко зафіксованою шириною, так і має, нічого не змінилося за останній час.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›