прийшов час: зважився поміняти свою дзеркалку на іншу, трішки старшу  тієї ж серії. це не стільки апгрейд (знавці сміялися б), скільки… трапилася нагода зробити це з мінімальними фінансовими витратами. в зв’язку з чим — продам досить недорого дзеркальну фотокамеру olympus e-400 в кіті з двома об’єктивами (e-400 double zoom kit).
увага! камеру продано, усім дяка за інтерес.
модель вже не нова, але як для свого класу і ціни — досить вдала:
  • компактна і легка: на момент виходу — найменша і найлегша дзеркалка у світі;
  • ультразвуковий фільтр для очистки матриці від пилу;
  • 10 мегапікселів — кадр 3648×2736 пікселів (зйомка в raw та jpeg);
  • кіт з двома об’єктивами: zuiko digital ed 14-42 mm та zuiko digital ed 40-150 mm;
значно детальніше про характеристики — на українському сайті olympus. взірці фотографій можна переглянути в моєму «мандрівному» фотоальбомі (не 1:1, але такі завжди можна поклацати самому при зустрічі).

камера в ідеальному стані, без перебільшення: від першого дня в кофрі, використовувалася помірно і лише в родині, працює без жодних нарікань, ремонту ніколи не потребувала. коробка з повним комплектом брошур та кабелів, зарядний пристрій для акумулятора — додаються, а також картка пам’яті sundisk extreme iii на 2 гб (compact flash) в подарунок.

зацікавило? пишіть на ел. пошту, ціна обговорюється.

p.s. до речі, якщо комусь потрібна простіша, компактна камера, але з досить широкими можливостями (зум 12×, оптична стабілізація, ручні режими, поворотний дисплей) і за дуже невисокою ціною — ще продається canon powershot s2 is.

2 коментар(ів):

Анонім сказав...

>зацікавило? пишіть на ел. пошту,
Привіт.

Скажи будь ласка, який сенс комусь "зацікавлюватись", та "випитувати ціну"?

Яка вигода "невідомої ціни" перед іншими, прозорими пропозиціями (на аукціонах, барахолках, магазинах тощо)?

Хіба що ти продаєш з автографом, тому сотні людей мають кинути взнавати ціну? або треба оголосити попередній конкурс-аукціон, і тільки переможцю "тендера" буде озвучено ціну. Яка, звичайно йому може зовсім не підійти.

Не ображайся, це все по-доброму, на правах жарту, в якому, як відомом, завжди є доля жарту. ;)

івась тарасик сказав...

+анонім
без жодних образ, більше того: я згоден з логікою, ціну варто називати. проте на моєму досвіді оголошення ціни майже завжди рано чи пізно призводить до (вибачайте) срача в коментарях. або, як мінімум, приваблює любителів «а поговорити?!»

шкода на це часу. людина, котра справді зацікавиался (і практично завжди готова назвати свій варіант ціни і торгуватися), не полінується тицнути в лінк і надрукувать одне речення в пошту.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›