ціна проблеми — 150 гривень

знову четвер, — вдруге цього тижня. і цього разу вже насправді.

питання покушу поляризованих окулярів вирішив поїздкою на ринок «петрівка» в обідню перерву: на першій же розкладці вибрав більш-менш привабливу модель «no name» за 150 140 гривень. до «люксоптики» можна йти за прикрасою, аксесуаром… але я такими речами не цікавлюся, дякую.

побігом подумав про кількість техніки, котра їде з нами: два смартфони, принаймні один ноутбук, одна psp, одна електронна книжка, принаймні одна фотокамера… все це треба ще зарядити, і не забути зарядні пристрої, мишку і навушники. чи не забагато?! добре, що нема ніяких планшетів у господарстві.

до речі, мало не забув… креслення бісового штуцера виглядає ось так. вибачайте, що не за академічними канонами нарисної геометрії, але токар розбереться. цей варіант — на двигун z14xep, бо на інших моторах може бути щось зовсім інше (зокрема з іншою різьбою).

2 коментар(ів):

Serjart сказав...

Я колись придбав був поляризаційні окуляри Polar Glare за 150 грн. в невеличкому магазині оптики. На дужці написано США, попорпавшись в інтернеті я так і не зрозумів чи то Китай, чи то справжні. ))

івась тарасик сказав...

+serjart в мене немає жодних сумнівів, що цей «noname» справжній =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›