конвертувати kml в gpx? а дзуськи…

після перегляду мого допису про strava для велосипедистів комусь могло видатися, що аби користуватися онлайновим сервісом strava.com для обліку покатушок чи побігушок, обов’язково мати саме смартфон з android. це не так.

по-перше, софтинка strava cycling доступна також для iphone’ів. по-друге, на сайті продаються пристрої garmin, котрі підтримують синхронізацію з сайтом (через пк) — щоправда, невиправдано дорогі, як на мене. є ще третій спосіб, найбільш демократичний

можна самотужки завантажувати на сайт файли маршрутів (.gpx, .tcx, .fit), записані будь-яким gps-трекером, програмним чи апаратним. наприклад, тим-таки google my tracks.

щоправда, тут є невеличка хитрість: потрібно експортувати gpx просто з my tracks, а не завантажувати трек в google maps’и чи в google earth і потім намагатися експортувати та конвертувати kml! тому що не вийде: maps та earth зберігають лише інформацію про маршрут, відкидаючи часові мітки для кожної точки, тому хоч конвертувати файл kml в gpx можна (неточність в заголовку — свідома), але використати потім цей gpx без часових міток для аналізу в strava чи endomondo — не вдасться.

2 коментар(ів):

Oleg Bozhenko сказав...

Маршрут кружляє якраз навколо мого будинку :)

tivasyk сказав...

+oleg bozhenko це маршрут минулого року, і вікружляє навколо… гхм, хз, може тисячі будинків =) себто, ризику для приватності така фраза не несе =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›