бісів штуцер!

окрім необхідності заміни передніх амортизаторів, під час останньої діагностики автівки майстер поглянув на зашунтований шланг системи попереднього обігріву дроселя — і хутенько, нікуди більше не заглядаючи, вказав на необхідність заміни водяної помпи. 

історія цього зашунтованого шланга давня: колись роки два тому я пригнав автівку на чергове планове обслуговування, а там виявилося, що кудись витікає антифриз. виявилося, що тріс пластиковий штуцер на виході з термостата, в колі обігріву дроселя (обведено на ілюстрації). таке враження, що ту кляту детальку навмисне зробили з пластиліну пластмаси, щоби зламалася!

не зламатися вона не може: вібрація шланга під час роботи двигуна обов’язково її доконає за 3–5 років у кращому випадку. ціна латунної заміни — копійчана, але для того, щоб її виточити, потрібно знати розміри й параметри різьби… а де ж ти їх дізнаєшся, коли штуцер вже зламався навпіл, і різьбова половина запресувалася намертво в корпус термостата? окремо в каталогах цієї детальки знайти годі.

не довго думаючи, майстер тоді зашунтував шланг до дроселя та патрубок на виході термостата, сказавши, що на роботу двигуна в наших широтах це коло не впливає.

я підозрюю, що під час останньої діагностики зашунтований шланг просто викликав у техніка нестримне бажання замінити якусь детальку гривень так на 600, плюс робота… тому що ніяких ознак «мертвої» помпи під час їзди я не помічаю: двигунець гріється до 85–90° с, як книжка пише, і дві зими відкатав без проблем.

але! поремонтувати все-таки хочеться. теоретично, той бісів штуцер можна придбати на ebay за фантастичні 9 фунтів не рахуючи доставку (можна подумати, що він позолочений у них!), але хоча б знати, що це справді та деталька! ну і зовсім не повинно дивувати, що на «автоцентрі» мені вже пропонували виточити й замінити штуцер за 300 грн. нехай чекають, ага.

якби ж дізнатися якось розміри та замовити тут токареві за 20 грн, бо це красна ціна тому бісовому штуцеру.

оновлення (31 травня 2012). знайшлося! підказали й показали добрі люди розміри того штуцера.

6 коментар(ів):

Руслан сказав...

По моєму, Форд колись проговорився, що на продажі авта він заробляє 3%, а основний дохід - від продажу запчастин....
На прикладі штуцера бачу, що він залишив багато «ідейних спадкоємців»...

Diak сказав...

Був в мене досвід заміни котушки запалення в форді. Оригінальна 1200 грн. замінник BOSCH 500 грн. Але фішка в тому що оригінал і заміник відрізняються лише лейбою, бо той самий оригінал виготовляє бош лише штампує іншу лейбу.

івась тарасик сказав...

+руслан & diak
а пан форд та пан опель бува не брати були? і чи не було в них ще сестри якої, рівки чи ханни? =)

івась тарасик сказав...

знайшлося! підказали й показали добрі люди розміри того штуцера.

jin сказав...

У Renault «рідні» котушки Sagem, між котушками Sagem та Renault різниця лише у лейбі (про що чесно написано на коробці «оригіналу»). Але фішка — Sagem в Україні частіше дорожчий за Renault :)

івась тарасик сказав...

+jin розумію натяк, але проблема в тому, що я не знайшов цього штуцера в жодному з каталогів альтернативних запчастин на exist’і! якби знайшов — вже давно придбав би…

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›