навіщо вам телебачення?

у зв’язку з випадково прочитаним дописом у блогах itc маю невеличке питання до тих відвідувачів, котрі ні-ні та й зазирнуть сюди (1’896 уніків за місяць): а навіщо вам телебачення?

себто, що такого необхідного або цікавого ви отримуєте з телеефіру, від чого не можна відмовитися, і за що варто було би платити?

будь-ласка, не перераховуйте конкретні передачі та канали, котрі ви дивитися. спробуйте вдуматися і пояснити, що там є такого, що не можна (або значно складніше) отримати іншим шляхом?

8 коментар(ів):

Назарій Бардюк сказав...

Найкраще в телевізорі, це майже відсутність вибору. Деколи ввечері хочеться подивитись фільм. Починаєш задумуватись, що саме хочеться побачити. Починаю вичитувати рецензії, відгуки і т.п. - я ж не хочу вбити 1.5 години на непотріб. В результаті дивитись вже нічого не хочеться...
А з телевізором простіше. Тикнув на канал, а там фільм :)

А взагалі я згідний. Телебачення зараз не може мені запропонувати чогось вартого, щоб я купив телевізор і/чи під’єднався до кабельного.

Diak сказав...

В нас телевізор є але він хіба до 220в підєднаний і дуж дуже рідко до ноута. Коли в знайомих людей питаю нашо вам телевізор, і спростовую їхні відповіді, то кінцева, все одно, щоб щось шуміло. Коли питаю чим радіо або комп не можуть шуміти, махають руками)

Softbloger сказав...

Інколи дивлюся дискавері різні, але й вони вже приїдаються. На цікавий фільм можна натрапити (особливо у нічний час). Ну і чай попити з сім'єю перемикаючи канали. А ще — дати волю критиканству :) Головний плюс/мінус — абсолютно не потрібно думати. Інколи буває корисно :)

Валєра сказав...

Використовую як няньку для малого.

tivasyk сказав...

+всі поки що найлаконічніше сказав, здається, наразій бардюк: «з телевізором простіше. тикнув на канал, а там фільм».

себто телебачення — все-таки канал доставки розваг, причому розваг нав’язаних (тобто з дуже обмеженим вибором), і то такого сорту, котрий влаштує лише невибаглибого, ба навіть неперебірливого споживача («тиркнув кнопку, — а там щось, ну й чудово, аби у щось розслаблено встромити замучений мозок»). близько?

Diak сказав...

2Валєра, ви не боїтесь що телевізор виховає малого не так як би вам того хотілось?

tivasyk сказав...

+diak я хотів би приєднатися до запитання, але… раптом зрозумів, що мені можна задати купу зустрічних, як от: а чи не боюся я, що вихователька в садочку та вчителька в початковій школі виховуватимуть моїх малих якось не так, як мені би того хотілося?..

боюся. телевізор хоча б можна вимкнути, викинути… що робить з системою освіти?

Цінитель сказав...

Для спортивних трансляцій «наживо». Давно вже позбувся телевізора, але інколи, при пошуку фідів на якийсь матч чи поєдинок, чи гран-прі ловлю себе на думці — з відповідним ТВ було б простіше.
Хоча, думаю, скоро нет закриє і цю іншу. NFL,наприклад, вже пропонує сервіси по перегляду матчів в себе не сайті.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›