чоловіки кращі?!

хаха! коли чоловіки за щось беруться — це буде шедевр. перегони на чому завгодно, від автоболідів до ковзанів? чоловіки кращі. мистецтво? кулінарія? чоловіки. але час ставити вищі рекорди! час поставити перед собою… неможливу мету!

час перемогти в конкурсі жіночої краси!

це була спроба потролити, — недолуга, але потрібна для розвитку теми. зізнаюся, я сміявся, переглядаючи відео прес-конференції джени талакової, особливо смішно мені було поки та юристка проголошувала свою заяву.

ви пригадуєте ту невдалу (чи вона вдалася? я не дивлюся тб, тому не в курсі) спробу роздмухать скандал довкола питання, чи може співачка африканського походження репрезентувати українську культуру? тепер згадка про ту метушню викликатиме хіба що зневажливу посмішку. коротко для тих, хто ще не чув: джена талакова взяла участь у канадському відборі красунь на конкурс «міс всесвіт» і успішно вийшла у фінал. але… на цьому етапі її дискваліфікували.

як? чому? адже джена таки гарненька (особливо поки мовчить)! проблема — принаймні з точки зору організаторів «міс всесвіт», і цілком припускаю, що й на думку чималої кількості глядачів цього попсовидовища, — полягає в тому, що пані талакова є жінкою на вигляд, ба навіть на папері (за документами),

…але народилася вона чоловіком.

сподіваюся, тепер зрозумілий сатиричний присмак вступного абзацу? втім, сам по собі скандал довкола «порушення прав трансгендерних меншин» мене хіба що розважає, але вже не дивує.

дивує і змушує задуматися інше.

по-перше, як їй вдалося виправити свідоцтво про народження, щоби отримати паспорт та водійську посвідку з поміткою «жінка» в графі «стать»? зрозуміло, що в канаді це було зроблено на законних підставах, інакше документи не засвітилися б під час прес-конференції, але… як?!

по-друге… що ж це робиться, люде добрі?! раніше я собі міркував, що, опинившись за кордоном, обов’язково питатиму в жінки паспорта перш ніж виявляти якісь ознаки інтересу до неї — і я не маю на увазі навіть спроби одвертих залицянь, але для мене спілкування з привабливими жінками не може бути винесене за дужки сексуального контексту: я чоловік, а не робот без статі. так от — тепер паспорта недостатньо?!

з іншого боку, коли чоловіки трансгендерні жінки робляться такими гарними — чи є сенс взагалі комплексувати? яка з біса різниця? іншими словами: якщо чоловіки вирішать стати жінками — чи не будуть вони кращими жінками за… гхм, жінок?

4 коментар(ів):

Softbloger сказав...

Більшість з них переграє. Але є і винятки, які дійсно збивають з пантелику. А взагалі — питання надто делікатне, і у нас мабуть не готові до його обговорення. І не тільки у нас...

Руслан сказав...

Як на мене - дуріють люди не знавши різки у дитинстві!
Існує ризик (цілком реальний - погугліть на "ювенальна юстиція"), що нашим дітям у школі (та де у школі - ще у дитсадку!) розповідатимуть нібито вони не хлопчики і дівчатка, а безстатеві особи, котрі самі зможуть згодом вирішити, ким хочуть стати. А якщо ви у себе вдома почнете пояснювати чому у однієї маленької "людини" я така цікава штучка, замість котрої у іншої дещо значно менш помітне і яким чином ця відмінність впливає на їх поведінку - то діток від вас заберуть, бо ви порушуєте їх права. Зокрема право вибору статі. І віддаватимуть на виховання "сім'ям" де обоє "людей" цілком усвідомлюють, що стать - це не константа, а змінна.

Владислав Ткачук сказав...

Тарасе,

я так розумію, що із поширенням явища зміни статі, паспорт міняється так само просто, як і у вападку зміни прізвища.

Скажу більше, чув, що подібні випадки були і в Україні.

tivasyk сказав...

+владислав ткачук
> чув, що подібні випадки були і в Україні

і документи отримали відповідні? хоча… україна вже не може здивувати мене чимось подібним. вона здивувала би мене, якби, навпаки, раптово тут зародився якийсь порядок.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›