план п’ятирічки перевиконано

в міністерства іміграції та культурних спільнот квебека є «план п’ятирічки», прийнятий 1 жовтня 2011 року, — і він складає від 51’200 до 53’800 імігрантів щороку.

виявляється також, що у 2010 році міністерство опрацювало 57’566 іміграційних анкет, а у 2011 — 65’262 анкет лише в категорії «економічної іміграції» (найбільш загальна і масова категорія). очевидно, що це вже на 21% більше плану, але…

…при цьому на кінець 2011 року в черзі на розгляд ще залишалося 96’474 анкети, тобто ще майже дві річних квоти.

отже, міністерство іміграції приймає логічне рішення: в 2012 році обмежити обсях іміграції в «економічній категорії» до 14’300 справ, та ще й запровадити критерії приорітетності розгляду; рішення набуло чинності учора. деталі у відповідному повідомленні на сайті міністерства та в доданому документі (pdf, 166 кб). вся інформація звідти.

все це змусило задуматися… наші документи були в числі отих 96 тис. анкет, і, скидається на те, що є всі шанси чекати на початок розгляду ще довго, або й взагалі отримати відмову (що, втім, не забороняє спробувать вдруге і т.д.)

отака х…ня, малята.

p.s. трішки пізніше «наздогнала» ще одна «радісна» новина: починаючи з 1 квітня, вартість розгляду анкети підвищується на 85%, — тобто від 406 до 750 канадських доларів.

2 коментар(ів):

Свят сказав...

тобто від 406 до 750 канадських доларів

Это не так уж и много, что бы хоть попытаться свалить отсюда =\

tivasyk сказав...

+свят за те, щоби виїхати — мабуть і небагато, але за те, щоби лише спробувати — все-таки забагато. хоча все відносно. залишатися може бути дорожче.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›