про вівсянку

у дитинстві не любив, — ненавидів! — вівсяну кашу. потім я зрозумів, чому — у 18 років отримавши невеличку посилку зі сполучених штатів, в котрій, для різноманіття, були пара пакетів вівсянки швидкого приготування. без слизу і огидних лушпайок з вівсяного зерна. вона була смачна.

так от, далі реклама: вівсянка «brüggen», що на світлині — ймовірно, найдоступніше з того, що є в київських крамницях, і що можу їсти, із задоволенням. зустрічав два різновиди, «м’яка» і «біла» — різниця між котрими існує, ймовірно, лише в уяві маркетологів. пакети по 500 гр сьогодні коштують від 9,51 грн («ашан») до 14–15 грн в найближчому міні-маркеті.

p.s. риторичне питання до совкодрочерів: невже так важко було бодай вівсянку нормальну виготовити?

12 коментар(ів):

Анонім сказав...

хм…аж цікаво стало. бо я не вівсянці. а є якісь цікаві рецепти приготування?

tivasyk сказав...

+zymova рецепти? гхм. єсть: вівсянка + молоко (1:1), столова ложка цукру і пучка солі, в тарілку або скляну посуду, до мікровельки на 5 хв, додати масла чи меду, заморожених ягід з морозилки — і готово!

Анонім сказав...

ггг рецепти з вівсянки.... моя бабця пекла з вівсянки котлетки... смакотіще)))

Анонім сказав...

нє з молоком і маслом не варіант :(

None Smilodon сказав...

ви що, нормальна хавка це так недуховно. ось лайно, ото духовно і суверенно.

tivasyk сказав...

+none smilidon в точку =) треба напихатися сараною та диким медом, або на крайняк зовсім голодувати, щоби втрапить до царства небесного =)

Paul Carroty сказав...

Завжди дуже любив вівсянку, хоча й не англієць. Такої торгової марки, як на фото, взагалі не зустрічав. У нас в супермаркеті вона в "noname" пакетах, якість цілком терпима.

Цінитель сказав...

Згадався чудовий пассаж російського фантаста Лукьяненка про рис з книги «Спектр»:
"Сарацинское пшено" нравится не всем. С детства отбивают людям вкус к рисовой каше - горестному плачу малышей-детсадовцев вторят кислые физиономии школьников, крепкие матерки неприхотливых солдат и тупая безнадежность смирившихся с жизнью отцов семейства, подъедающих за капризничающими детишками неаппетитное варево. Слипшаяся, клейкая, вываренная белая жижа в тарелке, порой украшенная вкраплениями подгорелой корочки, в целях маскировки распределенной по всей толще риса... ужасное, постыдное зрелище. Да, оно пробуждает в душе какие-то светлые чувства. К примеру, сострадание к народам Юго-Восточной Азии, питающимся рисом с восхода до заката. Но и только. Ни на вкус, ни на пользу здоровью такая каша не идет.
Немногим лучше обстоит дело с готовыми кашами в пакетиках и рисовыми хлопьями быстрого приготовления. Они уже испорчены до нас и хуже не станут.
Нет! Такой рис нам не нужен!

tivasyk сказав...

дивний цей лук'яненко, їй-бо... "сарацинське зерно" чи "сарацинська пшениця" - то ж гречка, хіба ні? от і словники lingvo (англо-рос. та франко-рос.) згідні.

Цінитель сказав...

Дуже глибоко гуглити не став, але, скажімо, російьска Вікі видає наступне:
Слово «рис» появилось в России только в конце XIX века, являясь производным от англ. rice, до этого же рис называли сарацинским зерном или сарацинской пшеницей, затем название преобразовалось в сорочинское пшено.

Ну а щодо гречки... Для мене в свій час стало диким сюрпризом, що на Заході... її практично не їдять.
Дізнався про це тут:
http://avva.livejournal.com/2255343.html

tivasyk сказав...

+цінитель дивно, дивно…

tivasyk сказав...

мені абсолютно незрозумілі причини того, що цей допис практично від моменту публікації утримує друге місце за популярністю серед усіх дописів у цьому щоденнику =/

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›