хлопчача мрія

як і будь-який хлопчина, я з дитинства маю особливе ставлення до ножів, — і до кишенькових, складаних ножиків особливо. ймовірно, «заразився» від дідуся петра, котрий завше мав біля себе якогось ножика, яким дорожив і частенько користувався для дрібного ремонту тощо.

ймовірно, це щось над-національне і понад-часове:
цитата. «mary gave him a brand-new „barlow“ knife worth twelve and a half cents; and the convulsion of delight that swept his system shook him to his foundations» (читати повністю)
так от, до дня народження братик отримав від нас із миленькою в подарунок leatherman freestyle — мініатюрний «мультитул».

ця штучка прекрасна… це те, чим мав би бути «victorinox», якби був ножиком, а не сувеніром — нічого зайвого, а те що є — відмінної якості й естетично настільки красиве, що дивишся й не надивишся.

коротше. воно є на «розетці», і за доволі невисокою ціною 332 грн (ebay: від 297 грн включно з доставкою, але чекати… amazon: від $25 по сша).

p.s. дивлюся на skeletool — все те саме плюс відкривашка,  але удвічі дорожче (608 грн на розетці).

p.p.s. ну треба ж… hotline, виявляється, має розділ, присвячений спортивним та туристичним товарам — і там теж є мультитули leatherman. неочікувано.

4 коментар(ів):

podarok сказав...

А в мене немає такого зацікавлення

tivasyk сказав...

як там сказав той мільйонер наприкінці "в джазі лиш дівчата"? - "в кожного свої недоліки" ;-)

Serjart сказав...

Я також полюбляю ножі. Маю складний простенький ніж з 9-а функціями, котрий придбав дуже давно, якщо не помиляюсь то ще за навчання в універі (6-8 років тому). Здається він коштував 8 чи 12 гривень. ))

tivasyk сказав...

я собі мав victorinox подарований тещею. хороший маленький ножичок, завше був під рукою… поки одного разу я не забувся залишити його вдома, відлітаючи кудись у відрядження — і, оскільки я мандрую лише з саквояжем, нічого не здаючи в багаж, хлопці на контролі безпеки побачили його своїм рентгеном і запропонували або повернутися й здати кудись — або полишити… часу повертатися не було =/

звісно, є ще два складаних ножика, часом стають в нагоді — але вони не такі кишенькові, багатофункціональні й зручні, тож переважно їздять в автівці чи в спортивній сумці, і не завжди під рукою.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›