посилання на черговий допис андрія зубинського спершу хотів звичним жестом опублікувати в google plus’і та twitter’і… але ні, останнім часом щодо цих сервісів маю стійку асоціацію зі смітниками.
цитата. google — не поставщик комбайнов «железо-софт-сервисы» вроде apple. […] google даже […] не поставщик по […] google — поставщик сервисов. и чем больше аудитория потребителей сервисов — тем лучше google […] в google со скепсисом смотрят на попытки сторонними […] производителями снять совершенно неоправданно толстый слой сливок с растущего рынка медиатерминалов (читати повністю)
тим, хто цікавиться інформаційними технологіями та майбутнім ринку планшетів (без microsoft) — буде цікаво переглянути допис.

оновлення. а от ще цікаве про планшети від того ж таки андрія зубинського. теж варте перегляду, в різних сенсах (розумна констатація фактів у формі глумливого стьобу). і ще ось, теж до теми.

6 коментар(ів):

Paul Carroty сказав...

Автор блога оспівує гугл з андроїдом, очевидно же. Я не люблю перше і з великим скепсисом дивлюсь на друге.

tivasyk сказав...

+paul caroory та нехай хоч чорта лисого оспівує (від ще й про linux в цілому — як систему, інфраструктуру і релігію жартує досить гостро), але поза тим він пише про подію, котра може вирости в тенденцію.

любимо ми google чи не любимо — невеличка компанія виросла в гіганта, котра серйозно змінює правила гри на різних ринках, успішно (на відміну від кількох динозаврів на кшалт ibm!) опираючись тиску з боку microsoft та intel. принаймні це — цікаво почитати. імхо.

Paul Carroty сказав...

Настільки сильно опирається. що MS заробляє на андроїді більше, ніж на своїй WP7? Так, вони роблять топові сервіси, втягуючи і записуючи кожен ваш чих, але було б чистою дурістю думати, що це все лише заради реклами.
Щодо MIPS - Linux працює на ньому давним-давно, прикрутити до ядра гугловську оболонку імхо не так вже й складно.

tivasyk сказав...

+paul carroty вибачайте, кілька днів майже повністю ігнорував тирнети, включно зі своїм щоденником. продовжімо.

щоби закрити тему зубинського і його буцімто оспівування гугла: мені, по великому рахунку, це байдуже. він програміст, йому сподобався android як платформа — я не програміст, на android дивлюся як користувач. але мене ще трішки цікавлять тенденції на ринку — і от google, очевидно, на сьогодні стала компанією, котра так чи інак має найбільший вплив на ринок смартфонів. потенційно більший, ніж apple. про microsoft і nokia мовчу. власне, через це і послався на цікавий (мені) допис а.з. про тенденцію.

далі. щодо того, що ms заробляє більше за рахунок android’а, ніж wp7 (ось, до речі, перший-ліпший лінк на цю тему, що втрапив під руку), — заробляє, і що? це свідчить не про те, як ms класно всіх взув (долю платформи контролює google, виробники заліза підтримають того, хто дозволяє їм заробити, тож завтра заміна однієї бібліотеки чи технології іншою позбавить ms цього заробітку, і що?), а про те, що власна спроба ms завоювати свою долю на ринку мобільних терміналів провалилася з тріском.

що підтверджує тезу про те, що ситуацію якщо не контролює, то принаймні дуже сильно визначає google. і тому, знову, події довкола google і android — цікаві. а довкола ms і wp7 — ну, м’яко кажучи, так собі.

десь так. втім, не претендую на роль джерела безкомпромісної істини =)

p.s. і, до речі, ще один цікавий допис від а.з., про планшети.

Paul Carroty сказав...

"заробляє, і що?" & "якщо не контролює, то принаймні дуже сильно визначає" - це протиріччя, вам так не здається?
Дописи людей, які люблять "їсти кактус", я, м'ягко кажучи, не полюбляю.
До речі, "Я тут поигрался с Asus Transformer. Милая штуковина. Тяжеловата, правда." на 4-му андроїді періодично зависає, і це з 4-х ядерним процесором! No comments.

tivasyk сказав...

+paul carroty > "заробляє, і що?" & "якщо не контролює, то принаймні дуже сильно визначає" - це протиріччя, вам так не здається?

ні, не бачу тут протиріччя. але мені важно зараз підшукать слова для аргументації… але просто для прикладу: якщо виробник, скажімо, автомобілів, починає заробляти на пошитті шкіряних салонів більше, ніж за рахунок продажу автомобілів, з яких тепер сміється пів-ринку — в цієї компанії, ймовірно, чудове майбутнє в галузі шкіргалантереї, але стратегічний розвиток в автомобілебудуванні під великим знаком питання =)

це, звісно, не аргумент. просто стьоб =)

> До речі, "Я тут поигрался с Asus Transformer. Милая штуковина. Тяжеловата, правда." на 4-му андроїді періодично зависає, і це з 4-х ядерним процесором!

приєднуюся — це потішно, щонайменше. мені (як і зубинському, до речі) видається, що ринок медіатерміналів рухатимуть в якомусь там напрямку зовсім не asus із acer’ом. я зараз із більшим інтересом приглядаюся до нових читалок на tft та android’і (amazon, barnes), ніж до asus’ових чи acer’івських планшетів.

тільки в чім же була переконлива сила цієї фрази в суперечці? не второпав. це закид в сторону android’а та google’а — мовляв, ламеряки, раз asus’івська таблетка не працює як слід? =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›