страх, невпевненість, сумнів

зліпилося докупи кілька подій. мілєчка почала ходити в садочок: лише на пів дня, та ще й разом з однолітком микиткою (малечою мовою — нінí), їй подобається. тимошко на осінні канікули захворів, і перший учбовий тиждень після канікул також провів удома. за ним захворіла й мілєчка.

бабуся (моя мама) дуже багато нам допомагає і, зокрема, частенько просить привезти діточок погостювати; це наче й недалеко (7 км, 10 хв. автівкою) — але для діток все-одно пригода: інша квартира, інший порядок, по-іншому дідусь із бабусею годують, і є телевізор… три. час від часу дітки залюбки лишаються в гостях на кілька днів.

отже, тимошко поправився й пішов до школи, а міля від неділі гостює й лікується в бабусі. сьогодні бабуся пише в google talk:
цитата. міля кашляє ще жахливо. на фоні антибіотиків розладналось травлення. тіму, я вважаю, рано відвели на футбол. в радянські часи після хвороби на фізкультуру можна було ходити через два тижні. надто велика нагрузка на серце. тепер молоді батьки самі вирішують що робити, от і вмирають діти від серцевих нападів на фізкультурі. про останній випадок передавали у вчорашніх новинах на кан. 1+1. подивись.
оптимізм і щастя струменять з повідомлення. можете собі уявить, як мені таке читати? зразу не знав, що й відповісти, тому надрукував лише три літери: fud. бабуся подумала, що це лайка (ну починається ж на fu, так?)…

4 коментар(ів):

Анонім сказав...

поддерживаю бабушку.

Diak сказав...

ех, як нам оце "в радянські часи" знайомо, і як важко з тим боротись.

tivasyk сказав...

+diak про боротьбу не йдеться: як же ж я боротимуся з мамою? але дивує, що людина — доросла! розумна! мудра! — може так безжалісно застосовувати fud-тактику =)

tivasyk сказав...

+анонім в чім конкретно? в тому, що на 2 тижні після поправки варто відмовитися від фізкультури? чи в тому, що очевидне використання тактики fud’у є прийнятною нормою в спілкуванні?

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›