trauma: маленький шедевр

хороша новина: the binary знову онлайн! тож якщо хто не зміг оцінити цей маленький шедевр інтерактивної літератури через проблему з сервером одразу після моєї публікації — спробуйте ще раз.

далі. коли днями вийшла нова збірка humble bundle, я був не у захваті — тому що цього разу пропонували, фактично, лише мультиплеєрний шутер frozen synapse (плюс всі забавки збірки humble frozenbyte bundle). надто скромно, та ще я не люблю мультиплеєра, і винятки можна полічити на пільцях однієї руки: minecraft та кооператив duke nukem’а — оце, мабуть, і все. тож я подумував пропустити.

але! згодом до збірки додали trauma та spacechem. оце вже пропустити не можна було ніяк. особливо traumaвідколи прочитав про trauma у блозі indie games — хотів собі. це ще один маленький шедевр — інтерактивна візуальна пригода у снах людини на порозі смерті… за допомогою простих, по суті, інструментів, фрагментів — чи навіть уривків — сюжету та дбайливо озвученого наративу створено неповторну атмосферу, котра притягує і не відпускає.

шкода лише, що шедевр такий короткий. я свідомо віддав би гроші за збірку навіть заради лише цієї перлини. до речі, спробувати trauma можна онлайн.

решту забавок з нового humble bundle ще не пробував.

попередній, третій (за назвою, але не за номером по-порядку) humble bundle я теж придбав. у збірці були 7 забавок, з яких я спробував лише три, здається. найцікавішим видався оригінальний hammerfight — хоч йому й дорікають оглядачі за обмеженість та відносну складність, але я заледве відірвався: стильна, атмосферна, концептуально мінімалістична штучка викликає миттєву залежність не гірше за тетріс =)

8 коментар(ів):

pan.bibliotekar сказав...

Травма таки справді надто коротка, хоча на 4-му епізоді трохи пропорпався у кущах=)

tivasyk сказав...

знайшов усі фото і всі фінали?

pan.bibliotekar сказав...

Всі фотки не знайшов. Закінчив хепі-ендом. Може ще якось на дозвіллі поюзаю. Альтернативні фінали теж не всі - не надто цікаві, просто тьма, краще б запускалися ролики з невдалими спробами реанімації ітп. Але ідея побудови іграшки сподобалась, побавився б у якусь більш повномасштабну і з не такою депресивною атмосферою.

Анонім сказав...

ооооо! яке смачне : ) теж хоцю!

tivasyk сказав...

+zymova повна версія доступна онлайн — щоправда, доведеться переконатися, що встановлено свіжий flash, інакше ой =)

Анонім сказав...

не люблю онлайн. та і флеш наче оновила, а воно знов каже що не новий. він що щодня оновлюється? все інше працює, а це лається. мені дали оффлайнову версію, погралася. дуже гарно. але так всі світлинки і не знайшла.

tivasyk сказав...

+zymova я вже збирався запропонувать, але питання зняте: «мені дали оффлайнову версію». зі скріншота видно, що я так само 4 фото пропустив =)

Анонім сказав...

коханий теж ці humble bundle збирає. тому це не було проблемою)))

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›