нецікаво

ймовірно, черговий напад мізантропії…

відписався від усіх у twitter’і. але реєстрацію не скасовуватиму: наразі туди ще транслюються зі щоденника анонси нових дописів (для тих, хто не вміє користуватися google reader’ом), але згодом хочу поекспериментувати з давнішньою своєю ідеєю — написати якийсь набір скриптів з використанням twidge, sed, conky для автоматичного експорту якихось логів, цитат, нотаток тощо у twitter та візуалізації текстових потоків на стільниці ноута — але попередньо відфільтрованих і відформатованих.

ймовірно, так само мінімізую присутність в google plus: щиро кажу: нецікаво там; наче ж від самого початку дуже вибірково додавав людей в кола, — і все-одно три чверті публікацій у стрічці ігнорю, аби чимшвидше прибрати з очей і не дратуватися намарне нескінченними котиками, гіфками, стіводрочерством і жанною д’арк. зрозумів, що google plus не просто не потрібен мені — він заважає; справді забруднює інформаційний і емоційний простір, дратує.

…схоже, цей настрій отримає назву le nettoyeur (за назвою другого треку з альбому wood грега бомона). вкотре переслуховую.

о, жанну д’арк спалили посадять на 7 років. чудово, — адже а) лише тепер «вона» стає справжньою жанною д’арк: без спалювання була би й далі просто екс-прем’єром; і б) тепер борці з вірусом противсіхства можуть повністю перенацілити свої матюгальники з корумпованої державної машини на простих громадян, котрі не хтіли голосувать ані за проффесора, ані за «вону», ані за жодного з їхніх кишенькових хлопчиків-тигіпчиків: звісно, це ж противсіхи у всьому винні!

прекрасно. країна живе далі своїм нікчемним життям. все спокійно.

4 коментар(ів):

ELECTRIC сказав...

Сам би навчився нарешті користуватись гугл рідером і почитав свої трансляції. А то кидаєш півречення і закликаєш читати тебе там в рідері. Зроби щоб весь текст йшов туди. Інакше кому ти треба в гуглрідері?

tivasyk сказав...

+electric тарасе, вітаю, і дякую за коментар. reader’ом користуюся практично щодня від 29 травня 2007:

«…from your 180 subscriptions, over the last 30 days you read 4,473 items, clicked 201 items, starred 14 items, shared 428 items, and emailed 10 items»

я не вважаю reader «читалкою» — це інструмент для слідкування за новинами. і оскільки мені самому дуже-дуже незручно отримувати величезні дописи повністю в рідер (ідеал — заголовок, анотація і макс. один абзац), то й у блозі я свідомо налаштував видачу таким чином.

ELECTRIC сказав...

Так рідер має інструмент відповідний. Хочеш читати заголовки - ставиш лише заголовки, хочеш весь текст - виставляєш весь текст. А ти примусово всіх хочеш перевести на обрізаний текст :)

tivasyk сказав...

саме так — або лише заголовок, або увесь текст (а нерідко і з півсотнею зображень до купи). жоден з варіантів мене особисто не влаштовує; часто читаю стрічку на смартфоні через 2g.

вважаю значно меншим злом необхідність (за бажання справді почитати весь текст) клацнути один раз мишкою =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›