152 тисячі щодня

«я подсчитал ваши шансы на выживание, 
но не уверен, что результаты вам понравятся»

як помер? навіщо? що ж тепер буде?!

люди. блогіри, йоптить. усі,  ваші співчутливі висєри, ваші твіти в стилі «помнім, скорбім», ваші псевдо-новинарські публікації нікому не потрібні: для рідних і близьких вони не означають нічого, а решті, для кого це може бути важливо (чи, зізнайтеся, просто цікаво), — достатньо одного повідомлення (першого побаченого).

у світі за рік помирає в середньому 0,8% населення. себто приблизно 152 тисячі чоловік щодня. якщо я не помилився з арифметикою.

хтось із них збудував корпорації, інші не встигли, і взагалі цікавились іншим у житті. дехто пішов, не проживши і дня… вони менше варті згадки?

ну звісно ж менше! — будьте вже відверті зі собою, якщо взялися щось друкувати на публіку! решта варті менше, а про смерть людини, котра коштувала 320 мільярдів баксів, не можна не написати, так?

і ще, маленька підказка. якщо малюєте собі з когось ікону — покладіться на досвід церкви, канонізуйте, тих, хто вже пішов. бо з живими проблема: рано чи пізно вони всі перетворюються на порох.

p.s. ага, і ще одне… живіть своїм життям. а якщо вам цього мало — почитайте, скажімо, «правила життя» в esquire. епіграф — звідти.

p.p.s. дякуємо serjart’ові за нагадування — супер!

p.p.p.s. андрій івахненко сказав значно краще й більше за мене.

11 коментар(ів):

Юра сказав...

>вони менше варті згадки?

Ти порівняв. Звичайно менше варті. Я цих людей і не знаю, а їх 152 000.

А цю людину знали і Джобс *особисто* сильно вплинув на технології. Технології в загальному розумінні, до речі, які ти використовуєш щоб спростувати його значущість. ;) Яка іронія, правда?

P.S.
Продукції Apple не маю.

tivasyk сказав...

ех…

Serjart сказав...

Відео в тему запису

tivasyk сказав...

+serjart надзвичайно влучно! особливо тут (1:35):

«хорошо, когда у тебя при этом есть какое-то знание […] какие-то подробности. тогда у тебя есть алиби: т.е. ты не просто пришел похвастать своим знанием, мол, гена умер, а что-то продемонстрировать. ну, может быть, кто-то сделает какой-то вывод для себя…»

tivasyk сказав...

«и все это — за генин счет». чудово, чудово.

tivasyk сказав...

ахахаха! (5:50) «…и от этого получил удовольствие. оно, конечно, меньше — но правильней!» ага, впізнав, чого вже там =)

Diak сказав...

мене то ріп у всіх джерелах інфи що я переглядаю вже бістьи також, замахали. І люди якісь дивні такі шо це капець. І доречіріспект за пост, жодного імені, крім Гєни, але ясно про кого)

oloN0B сказав...

умер майкл джексон -> миллионы фанатов, тысячи статей море доводов какой он был ох*енный, как разультат - прыжок популярности в 100500 раз.
умер джобс - ничего не поменялось.
да, человек хороший, известный, многое сделал, но все умирают.

ЗЫ: в ленте это 3й пост не заплыл слезами и автор сохранил адекватность

Андрій Івахненко сказав...

Випередив. Але я свої три копійки таки вставлю :).

Гарний текст.
Коли на роботі почув про Джобса перед очима пробігла стрічка рідера, та залунала мелодія з майстра та маргарити «умер наш дядя как жаль нам єго…»

mr.psiho сказав...

Я от теж не розумію повсякчасної такої уваги до цієї події пересічних блогерів. Всі виставляють фото Джобса, пишуть тексти, який цей чувак був кльовий, скільки всього зробив. Але як це зачіпає цих самих пересічних блогерів? Звідки стільки емоцій? Не розумію..

tivasyk сказав...

святий і дýрні.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›