революції не буде

цитата зі свіжого допису дениса олєйнікова, власника prostoprint та futbolka.ua:
цитата: «это мы позволили им чувствовать себя так вольготно, потому что они не боятся возмездия, тех самых вил в открытую или хотя бы кирпича из-за угла. а на наши мирные акции срать они хотели» (читати повністю)
влучно.

рішення виїхати — правильне. взагалі тут можливі були лише два правильних рішення (імхо) — виїхати і забути, або боротися і зникнути (слідом за гонгадзе і ще сотнями більших чи менших імен). все, що між ними — це рано чи пізно компроміси з совістю.

цій країні потрібна революція… але революції не буде. принаймні не зараз, і не ця справа стане каталізатором. тому що середній клас не робить революцій — а люмпен має телевізор. якщо ж чергова українська жанна д’арк і влаштує театральну виставу «с флаґамі і афтобусамі» за гроші якогось інвестора — це буде не очищення, з кров’ю на гільотинах, а контрольоване реаліті-шоу для мас.

революції роблять не люди (і тим більше не телеглядачі чи твітеряни), а обставини. ситуація визріває, і колись потребуватиме лишень якогось маленького каталізатора — але ще не зараз, і не такого, це точно.

p.s. для історії — дещо альтернативний (відносно загального настрою в українських тенетах) погляд на вибрану денисом олєйніковим тактику боротьби за свій бізнес.

6 коментар(ів):

Анонім сказав...

А що розуміється під словом "виїхати"? Таке враження, що мова швидше про "переїзд"?

tivasyk сказав...

олєйніков, звісно, наразі просто вивіз родину «на курорт». але я веду мову про еміграцію. угу, не вперше.

Дмитро сказав...

"середній клас не робить революцій" це цікаво. А хто ж їх тоді, по-вашому, робить?

tivasyk сказав...

+дмитро «хто ж їх тоді, по-вашому, робить?» — так я й не приховую своєї думки, ось повна ж фраза:

«середній клас не робить революцій — а люмпен має телевізор».

хоча це, звісно, потребує пояснення. «робить» в цьому випадку означало безпосереднє виконання, а не ідейне підживлення і каталізацію. себто, «робить» — це кидає каміння в жандармів, будує барикади і, коли надійде час, платить за рахунками кров’ю.

Анонім сказав...

Я думаю що рішення еміграції правильне та найбільш безболісне + дає змогу згодом боротися таки за те що не дали довести до завершення. І сам не вперше говорю про еміграцію.

tivasyk сказав...

+юрко блогер не знаю. якщо живеш в комфорті, ну або принаймні не чекаєш, що завтра банки заблокують твій рахунок просто так, знаєш, що поліцейський — це захист, а не загроза… якщо поруч щебечуть твої дітки, — за що і для чого тоді боротися? тоді можна просто жити.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›