початок великої депресії

чую, що невпинно наближається сабж… мова не про масштаб держави (потроху стає байдуже до того масштабу), а про особистий депресняк.

як завжди — раптово. і як часто це буває, каталізатором стала чудова, ба навіть фантастична новина: після серії співбесід в канадському офісі «рідного» dhl та в кількох інших компаніях, братик отримав пропозицію від…

ілюстрація вже все сказала: amazon.

неймовірно! з великим піднесенням в душі, привітав його електропоштою. а тим часом в голові вже крутиться думка, що все, чим я займався тут останні чотирнадцять років — нікому к бісу не потрібно там.

якщо вже зовсім одверто, то й тут воно не потрібне… весь інтерес, котрий я колись плекав до своєї роботи, потихеньку випарувався від контакту з цинічною практичністю українського і московитського бізнесу: реклама — проститутка для продавця, а зв’язки з громадськістю та медіа — це як можливість користати ту дівку ще й безоплатно.

ну а за океаном то й взагалі — вистачає своїх працівників з експертизою на стику it та реклами. певен, що й з надлишком. щодо зв’язків з громадськістю — великий хрест на якихось перспективах ставить те, що в цій галузі основним інструментом є комунікація. мова. і як би добре ти не говорив англійською чи французькою — все-одно це не рівень носія.

такий от депресії пост.

5 коментар(ів):

Andrii Degeler сказав...

Мені чомусь здається, що «там» може бути попит і на носіїв української, адже там досить багато українців... Чи я помиляюсь?

Axiom сказав...

Ех, прямо мої думки виклав. Я поки що вчу потроху мову і думаю над запасними варіантами. Хоча ніхто не може передбачити що буде в нас в країні навіть за рік. Надія поки все ще не здохла.

tivasyk сказав...

+андрій дегелер ну, раз там вже є багато українців… то й попит такий має бути вже й задоволений? =/

+axiom та надія взагалі живуча зараза, часами аж занадто…

Дмитро сказав...

А я гадав, ви справді про депресію, а ви лише образно висловились. Куди не поткнися - всюди обман.

У вас не депресія - то просто гра в слова. А от коли у вас почнеться депресія, ви покинете цей пліт, і ще багато чого - майже все, і коли, потрапивши до лісу, шукатимете гілляку на якій покраще вдавитися, і зрозумієте чому слід любити ворогів ваших - буде вам не дописів.

tivasyk сказав...

+дмитро дякую, пан справжній терапевт! вже минулося =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›