десь зекономив, десь втратив

в неділю зробив планове техобслуговування машинці (то-8, 120 тис. км). шкодую, що не придбав заздалегідь пару тяг стабілізатора передньої підвіски: вкотре пересвідчуюся, що для opel astra g це витратний матеріал, враховуючи якість українських доріг.

оригінальна тяга від opel коштує 311 грн, міняти довелося обидві — якби заздалегідь замовив на exist’і, скажімо, monroe, зекономив би по 130 грн на кожній. принаймні набір фільтрів, свічки та мастило цього разу мав свої, — вже приємно: нема чого роздавати гроші направо й наліво.

ще одна стаття витрат — довелося замінити декілька дрібних деталей коробки передач: тягу, палець і сальник куліси. потягло на 300 грн з роботою. давно треба було зробити — пропало заїдання під час перемикання; хоча тепер доводиться звикати до трішечки іншої геометрії ходу важеля.

в сумі залишив 2,6 тис. грн на сто (з них роботи на 1,25 тис. грн), і ще 370 грн на exist’і (мастило було старе): як не крути, а хочеш кататися — готуй грошики =/ ще й часу пішло пів дня, без перебільшення.

2 коментар(ів):

Анонім сказав...

Так з часом всі стають розумніші, а я вирішив так, до митниці мені не далеко і до найближчого сервісу також то краще і зробити якісніше і дешевше.

tivasyk сказав...

+юрко блогер про сервіс зрозуміло — а от митниця до чого?

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›