сатира не поможе

лютий бєшений пі… е… негатив. читаю в свіжому огляді планшетів, чорним по білому, прямісінько на початку статті:
цитата. как ни странно, но оптимальным выбором для тех, кто не может четко сформулировать свои пожелания к функциональности планшета, является apple ipad. даже непродолжительное его использование позволяет понять, так ли уж вам нужны все те возможности, которыми располагают его оппоненты […]
гхм. сатира тут вже не поможе, ні.

p.s. для тих, хто в танку, і наглухо прикрився люком: цей «оптимальний вибір» тягне від $600 в україні. як плату за допомогу в формулюванні побажань до функціональності. ну, а як сформулюєте — ласкаво просимо ще раз до крамниці за чимось, що дозволяє підключать зовнішні накопичувачі й мишки через usb, підтримує flash і не прив’язане до itunes.

оновлення. важливе в коментарях.

7 коментар(ів):

Юра сказав...

Для протоколу: ти особисто користувався Ipad-ом якийсь тривалий час? :)

tivasyk сказав...

+юра 0 секунд. і не-япадом стільки ж: особисто мені планшет поки що не потрібен.

мова ж не про переваги чи недоліки того чи іншого. мова про підхід до вибору — я не даремно послався ось на цю реальну історію.

Сергей Кулеш сказав...

Тарас, ты не прав:)
Еще раз перечитай формулировку.
Смысл этой рекомендации не в том, что надо брать только iPad, а в том, что именно он лучше и быстрее проиллюстрирует неофиту достоинства и недостатки этого класса устройств. Им банально приятнее пользоваться (качество экрана и корпуса, сенсорная панель, интерфейс, браузер), проверено неоднократно и в сравнении со всеми другими актуальными одноклассниками. Понравилась модель использования, но нужен USB, flash и привычный доступ к файловой системе? Бери на здоровье Honeycomb.
Если ты заметил, то Apple в тесте не получил знак "Лучшая покупка" (читай, оптимальный выбор), в отличие от двух самых интересных Android-моделей. Так что просто не понимаю в чем тут негатив и неправильный подход к выбору.

tivasyk сказав...

+сергій кулеш дякую за коментар!

1. той, що працює для acer, і той, що пише тут — дві віртуальних особистості =) котрі можуть по-різному реагувати на щось. співробітникові acer огляд сподобався: вибір редакції =) авторові щоденника tivasyk@home огляд… теж сподобався: грамотно написано, багато актуальних моделей, гарні світлини — чудове розважальне читання для техногіка, що ще треба?

2. раніше, коли дерева були великі, трава зелена, а гаджети — дорогі… журналісти усіляких техновидань відрізнялися (імхо) від журналістів розважального дівочого глянцю, що не гребували розказувати про нюанси вибору, особливості платформ, пояснювали пересічному читачеві незнайомі слова — а в дівочому глянці завжди достатньо було гарної світлинки і двох абзаців про те, як чудово світить сонце, коли в сумочці блискучий телефончик. власне, за те й люблю читати огляди на itc, що тут ще є такі журналісти старої закваски. тим сильніше когнітивний дисонанс від отієї однієї фрази =/

3. найважливіше, і перекреслює решту моєї відповіді =) по телефону я таки зрозумів, що автор статті планував сказати: ipad може бути кращим референсом, ніж планшети на android чи тим більше windows 7, для людини, котра ще не тримала планшетів у руках і не знає, чи потрібен їй такий девайс узагалі (як термінал доступу до онлайнових сервісів, заміна комп’ютера, казуальна забавка тощо). ну то де ж ви раніше були, дядьку?! таке формулювання не викликало б у мене тієї злої асоціації з почутим раніше.

4. моя дещо (надто) гостра реакція зумовлена тим, що я завжди свідомо вибираю гаджети, і не розумію, як можна сказати: «я не розбираюся, мені воно не треба — і тому я взяв би apple». це піжонство і снобізм, імхо, котрі просто суперечить моєму світогляду.

p.s. ще раз подякую за коментар — і надто за дзвінок =)

Юра сказав...

«0 секунд. і не-япадом стільки ж: особисто мені планшет поки що не потрібен. »

«моя дещо (надто) гостра реакція зумовлена тим, що я завжди свідомо вибираю гаджети»

Дивне формулювання. :) iPad не вибирав, але осуджую. ;)

iPad кльовий. iMac супер. Ціна незрозуміло висока. Але iPad cegth. iMac кльовий, як не крути. Радять правильно. Можеш — бери, не помилишся.

P.S.
В мене Android, в разі чого. ;)

tivasyk сказав...

+юра неуважно читаєш: я не «осуджую» ipad’и. але й купувать не збираюся. з різних причин. мова в дописі про інше.

Юра сказав...

Я мав на увазі що напевне важко оцінити правильність про "оптимальність" пристрою, не випробувавши його. ;)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›