хороших серіалів не буває

деякі люди вважають, що серіали бувають погані та хороші… мені цих людей трішки шкода.

ідеальний серіал — нескінченний. тому він не може бути носієм логічно завершеного, художньо довершеного сюжету. з виходом кожної нової частиною будь-який серіал вироджується в фарс.

навіть battlestar galactica… — особливо bsg!

…бо якщо серіал починається як фарс — він і не стане набагато гіршим надкінець. якщо серіал починається як мильна опера для старшого покоління сільских населених пунктів російської федерації — він лише виграє від виродження у фарс.

але якщо авторам серіалу в пілоті та перших серіях вдалося, — нехай не ідеально, нехай за умови певної поступливості не розбалуваного якісними космічними теле-операми глядача — створити певну атмосферу, змусити глядача на 40 хв. повірити в емоцію… тоді виродження забиває ще один цвяшок в ідею «якісного телепродукту».

інший цвяшок — стопіцотий, — вбиває оцінка цього фарсу на imdb: 9,0. голоси безмозких зомбі піднесли цей, непоганий в принципі, але все-таки на рівні другосортного кіно, серіал вище щабля, на якому стоять, скажімо, «човен» чи «бразилія».

це — статистичне підтвердження принципу зростання ентропії в проекції на соціальну історію: в екстраполяції на нескінченність будь-яка здорова ідея загине під вагою натовпу бездумних хом’ячків — (справжнє) мистецтво, (чесна) політика, (якісна) продукція тощо. все виродиться в однорідне аморфне гімно.

але з модним лого на гламурому корпусі.

4 коментар(ів):

Роман Туз сказав...

Мені особисто сподобався серіал "24". Для мене він майже еталон цікавого серіалу.
Хоча 90% серіалів я не буду дивитись, так як там немає нічого цікавого.

Анонім сказав...

а "Ликвидация" -?

Roman сказав...

перші 4 сезони "Загублених" були доволі непоганими - було складно доуматись, яка це таємниця прихована так авторами серіалу. Останні два сезони були дещо менш цікаві - тому, що було відомо більше, - але усе одно, - цікаво.
Зараз доволі цікаво дивитись "Надприродне"...

Остап Toss Гетьман сказав...

А я люблю BSG, переглянув весь і навіть кінець мені сподобався.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›