доводиться купувати папір

розвиток цифрової фотографії та зниження ціни бюджетної камери до смішних $50, фактично, вбили ринок споживацьких сканерів. що цілком зрозуміло на рівні банальної логіки і, загалом, правильно. але…

…внаслідок цього середня якість доступних в оцифрованій формі (поборов рефлективне бажання написати «відсканованих») навчальних матеріалів упала до того рівня, коли користуватися ними можна хіба що за такої потреби, котра вже граничить із виживанням. іншими словами, в тенетах повно відфотографованого г…на.

приміром, спробуйте знайти на торент-звалищах (виключно з метою ознайомлення, звісно ж!) чудові підручники з французької мови: grammaire en dialogues та vocabulaire en dialogues видавництва cle international… ці файли неможливо дивитися без сліз.

доводиться купувати папір =)

оновлення. придбав, відсканував.

8 коментар(ів):

Disfinder сказав...

скажімо так, клацнути фотіком одразу дві сторінки ЗНАЧНО швидше, ніж чекати повзання сканера. якби фотали зі штативу і притискали книжку склом, було би краще.

в тебе є можливість покращити ситуацію: відскануй і поділись :)

tivasyk сказав...

відсканувать спробую. хоча не певен, що викладатиму в тенета — просто мені інколи простіше й зручніше працювати з ел. копіями (завжди під рукою, легше надрукувать копій потрібних сторінок тощо).

Disfinder сказав...

от так і буває: хто може якісно спіратить - не хоче. хто хоче - має тільки телефон, яким і фотає )))

tivasyk сказав...

ну не зовсім так. в мене вже є хороші ел. копії кількох підручників з фр. з тих, які я придбав... за необхідності - поділюся. але щодо публікації на торент-звалищах - то поки що ще подумаю.

tivasyk сказав...

придбав, відсканував =)

Анонім сказав...

о! це класні книжечки. я їх в роботі використовую. але повністю не сканувала ще. тільки потрібні теми. але думаю за наступний рік вже й повністю досканую.

Wanderlust сказав...

До речі, така ситуація з багатьма книжками. З іншої сторони - руки не доходять нормально відсканувати все те, що є під руками. Нічого. Дойдуть - відсканую все :)

І читати теж такі речі важко з поганого скану.... :(

tivasyk сказав...

+wanderlust дякую за коментар. мало пишеш у свій особистий блог, хочеться продовження комп’ютерної теми =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›