екстравагантність

чудова цитата з твітера:
цитата. расхожесть мнения о том, что гению позволено быть мудаком, приводит к тому, что многих мудаков считают гениями по определению (звідси)
чому погляд зачепився? буквально днями на занятті з французської в рамках поточної теми спілкувалися про стилі одягу, і в обговоренні досить часто звучало слово créatif (творчий)… я був, певно, чимось роздратований, бо не стримав репліку про те, що креативність — зовсім не те саме, що ексцентричність, екстравагантність чи навіть епатажність.

так, творчість може бути ексцентричною, навіть екстравагантною. але далеко не завжди — та озирніться! не так вже й часто! — за ексцентричністю та екстравагантністю справді є творчий процес.

але то байдуже, бо так завжди. до чого ж я веду… останнім часом дуже дратуюся, коли люди недбало граються словами, спотворюючи — досить часто навмисно, і практично повсякчас ненавмисно, — інформаційний смисл повідомлення в призмі свого неуцтва і на користь емоційної складової. 

перше правило поп-культури у вік тотального ентертеінменту:
 
емоція вартісніша за інформацію

в результаті — потреби у новинах немає. нехай хоч аварії, хоч катастрофи — аби цікаво виглядало на телеекрані і видбирало дух!

2 коментар(ів):

Цінитель сказав...

"останнім часом дуже дратуюся, коли люди недбало граються словами, спотворюючи інформаційний смисл повідомлення" - ну, треба приймати до уваги, що частенько те чи інше слово в устах різних людей означає різні речі. Аналізують не слова, а те що стоїть за ними.

Все ніяк не дочекаюсь коли ти напишеш детальніше про вивчення французької. Справа в тому, що мені самому цікаві іноземні мови, тому невідмовився б почитати про твій досвід. Наприклад, які методи використовує твоя школа, як проходять заняття? Що за секретний метод використовуєш для запам'ятовування слів? :) Що краще дається для засвоєння нового матеріалу - аудіо, відео, текст? Які додаткові інтернет-ресурси і методи юзаєш? Щоб міг порекомедувати? Одним словом, буде можливість розповісти - із задоволенням прочитаю.

tivasyk сказав...

@
> …буде можливість розповісти - із задоволенням прочитаю.
зроблю так: пообіцяю, що напишу… але промовчу про терміни. не знаю, коли «накотить» натхнення. як із «лебовським» (ескіз допису лежить давно в blogger’і, але опублікую його, мабуть, вже десятим випуском кінотижня).

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›