linkedin: бути чи не бути?

на продовження теми соціальних мереж — провокація сергія петренка за назвою «чи корисний для вас linkedin» у блогах «комп’ютерного огляду»:
цитата. я регулярно вижу людей, вроде бы что-то в сети делающих, и мне хочется повторить вопрос из исходного текста – что вы получаете от linkedin? какой его ценности не вижу я? (читати повністю)
зацікавило, бо саме linkedin є наразі єдиною соціалкою (в класичному визначені), де я ще зареєстрований… і час від часу я задумуюся, чого ж мені хочеться насправді: відкинути упередженість та зареєструватися на facebook’у, або возвести її у принцип і видалити профіль на linkedin?

4 коментар(ів):

стронґовський сказав...

я там є. Масово зафренджений. Деяка користь тільки від закритої групи книжкових дизайнерів. Жодного клієнта чи корисного знайомства там ще не було.

Diak сказав...

я маю купу корисних знайомих звідти, і власне лінкдін вплинув на те чим я зараз займаюсь і мою винагороду за це.

Oleksandr сказав...

Поки ти не не став надто принциповим :) хочу порекомендувати http://imhonet.ru/
Це не класична соц. мережа а рекомендаційний сервіс. ДУЖЕ помічний при необхідності зекономити півтори години і не подивитися фільм який дивитись не потрібно.

tivasyk сказав...

@oleksandr
дякую =) хоч і реклама, — але в тему, тож відповім.

найперше наївно пошукав там перемикач на укр. або англ. — не знайшов, покинув.

з рекомендаційних сервісів користаю imdb (рос. фільми мають там переважно невисокі рейтинги, тож автоматично відсіюються при будь-якому пошуку, що мене більш ніж влаштовує), а ще кілька сусідських блогів, як от двері в кіно.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›