хто нішу годує — той її й «танцює»

наприкінці січня gfk провела невелике (вибірка — одна тисяча громадян україни) опитування, результатом котрого став приблизно ось такий висновок:
цитата. 21% українців проголосували б проти всіх, якби парламентські вибори відбулися наступної неділі […] це свідчить про існування величезної ніші для нових політичних гравців у перспективі майбутніх парламентських виборів (читати повністю)
ну, результат закономірний, і мова не про нього. а про цікавий вибір термінології. ніша. з куцої статті в українській вікіпедії не є очевидним, що либонь найчастіше сьогодні це слово вживають стосовно ніш ринкових, тож найсильніша асоціація — можливість заробити, запропонувавши ринкові продукт, трішки відмінний від найближчих конкурентів за тим чи тим параметром…

новий, «трішки відмінний» продукт — це брендування, позиціонування, реклама, власне товар на полицях… але найперше — гроші. і те, кому належать гроші, як правило сильно впливає на все. на якість товару, вибір рекламних інструментів, націнки в каналі… на все.

…і зокрема на те, в чию кишеню крапає «баблос», відбиваючи початкові інвестиції.

має бути очевидно, до чого я веду. гроші, достатні для реалізації чергового політичного проекту у «величезній ніші», в державі наразі є в небагатьох руках. звідси можна робити висновок про новизну «нових» політичних облич, котрі ми, без сумніву, маємо скоро побачити на телевізійних обріях.

2 коментар(ів):

serjart сказав...

Справа в тому, що цей 21% проголосував би в будь-якому випадку проти всіх. Тобто незважаючи навіть на нові обличчя політичної арени. Від такого маразму навколо люди стають просто аполітичними.

tivasyk сказав...

@serjart
> цей 21% проголосував би в будь-якому випадку проти всіх […] незважаючи навіть на нові обличчя

не шукатиму зараз статистики на підтвердження (хоча чому ні… далеко ж ходить не треба), але я вважаю, що тут ти помиляєшся: переконаний, що цей відсоток «плаває» в якійсь кореляції з напруженістю політ. ситуації… котра напряму залежить від того, хто і що пропонує виборцям.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›