потреби в новинах немає

кажіть що хочете, проте…пересічний обиватель (в звичайному, а не глузливо-принизливому сенсі) не має потреби в новинах. і, за великим рахунком, ніколи не мав, — він шукає розваг. інколи специфічних (вбивств, і краще зі зґвалтуванням; катастроф та катаклізмів з жертвами і радіаційним забрудненням; аварій літаків, поїздів або хоча б автобусів; або на крайняк інтерв’ю пустоголових зірочок).

обиватель не знає що, не має що робити з новинами.

p.s. навряд чи це якесь одкровення для когось — просто подумалося саме зараз… навіть не напад песимізму =)

4 коментар(ів):

Андрій Івахненко сказав...

кажіть що хочете, — хочу сказати щл все не так однозначно, людей цікавлять саме новини, це зумовлено еволюцією, необхідністю бути до будь якої небезпеки, але найбільшу увагу привертають саме «вбивств, і краще зі зґвалтуванням; катастроф та катаклізмів з жертвами і радіаційним забрудненням; аварій літаків, поїздів або хоча б автобусів;»
Знову ж таки через важливість для виживання.

Парадокс починається коли вид вироджується, інформацію інстинктивно сприймає і жадібно поглинає, проте ніяких дій не чинить і висновків не робить, тобто інформація не опрацьовується.

Це різновид паралічу.

Більшість сучасних людей — паралітики. і вони про це навіть не здогадуються.
Параліч став нормою.

tivasyk сказав...

@Андрій Івахненко
маленький гіпотетичний експеримент: крутимо в стрічках «новинарських» сайтів та в телеящику одні й ті ж самі кадри — приміром, літак врізається в хмарочос. людина випадає з хмарочоса і летить донизу. хвиля накриває житлові будівлі та електростанції, — і так раз за разом, десятки разів…

суть експерименту. якщо люди чекають новин — вони подивляться один раз і переключать в пошуках іншого. чогось такого, що можна застосувати в житті, що релевантно для них.

якщо ж новини людям до дупи… вони дивитимуться кадри раз за разом, раз за разом. поки не набридне. лише тоді шукатимуть іншої розваги, інших кадрів.

питання — то людям таки потрібні новини?

Андрій Івахненко сказав...

«якщо люди чекають новин — вони подивляться один раз і переключать в пошуках іншого.» — це якщо новина буде «опрацьована» мозком.

Потреба у споживанні новин, або інформації такого роду — це рефлекс, як їсти, так само, коли їжа не перетравлюється їдять безупину, доки не розірве :)

Це власне все на що я хотів звернути увагу.
Новини потрібно вміти споживати.

tivasyk сказав...

@андрій івахненко
ймовірно, ми говоримо про одне й те саме =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›