android: епічний фейл

за усіма веселими хороводами довкола android’а якось непомітно повз мене пройшла одна малесенька проблема… котра виливається тепер у чималі витрати.

android ніяк не показує, коли вхідний дзвінок є перенаправленим.

чому витрати? відмовившись від двохсімового samsung’а на користь смартфона acer, я переадресував усі вхідні особисті дзвінки на корпоративний номер, — і на першій sim-карті такий дзвінок тарифікується як вихідний!

в принципі, так само я чинив, ще коли користувався sony-ericsson’івським k750i — і не мав проблем: телефон завжди показував, коли вхідний дзвінок був переадресований, тож можна було прийняти рішення — знімати слухавку попри все, не знімати взагалі або перетелефонувати. природньо, що з двосімовиком проблеми взагалі не існувало — він показує, на котру з двох sim-карт приходить дзвінок.

тепер — зась: розхвалена мобільна операційна супер-система, візіонер хмаркового майбутнього… просто ніяк не показує, коли вхідний дзвінок є переадресованим (принаймні у версії 2.2 ще ні). епічний фейл, як на мене.

p.s. може хто знає якусь сторонню софтинку, щоби це пофіксити? шукав — не знайшов…

7 коментар(ів):

Disfinder сказав...

сумно.
софтину не знайшов і я.

а ще дістає, коли дзвониш, а на іншому боці абонент вже розмовляє, (call waiting), то мені телефон просто табличку мовчки показує. а позаяк телефон вже біля голови - то не видно, і чекаєш даремно.

majesty сказав...

>>табличку мовчки показує. а позаяк телефон вже біля голови - то не видно, і чекаєш даремно.

Походу, коли абонент розмовляє, і в нього активована послуга "call barring", то мало би сказати голосом. В інакшому випадку виклик припиняється з трьома короткими гудками.

majesty сказав...

Розробникам не можна відправити фічреквест?

tivasyk сказав...

@majesty
судячи хоча б і з кількості звітів про цей момент в різних довкола-андроїдських форумах (включно з форумами підтримки google, на який я посилався), розробники вже купаються в копіях цього фічреквесту, і то давненько купаються.

jin сказав...

тарас, андроїд показує, але дуже короткий проміжок часу (фактично - лише секундне чи менше повідрмлення на початку дзвінка)

jin сказав...

2majesty: залежить від настройок у оператора, мене навпаки дратує, коли говорить голосом

tivasyk сказав...

@jin
> андроїд показує […] секундне […] повідомлення на початку дзвінка

юро, жодного разу не помічав… коли саме показує — з першим сигналом? чи вже після того, як знімаєш слухавку?

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›