новина, най йому грець:
цитата. …соціальна мережа «в контакті», яка налічує більше 100 млн зареєстрованих користувачів, припинила вільну реєстрацію нових членів. тепер зареєструватися «в контакті» можна лише за запрошеннями (читати повністю)
що з того приводу думаю… «вконтакті» молодці, чудовий хід! отримують: трішки «раптового» розголосу, плюс підвищення активності вже зареєстрованих користувачів (100 млн? думаю, активних — добре якщо 5–10%, але й то немало).

втім, не знати, чи це їм поможе уникнути долі «myplace»… мені здається, що (попри логіку, але у цілковитій відповідності до якоїсь там соціодинаміки) «однокласники» переможуть просто через звучнішу, зручнішу у відмінюванні (я зареєстрований на «вконтакті»?! бигиги) назву.

7 коментар(ів):

Softbloger сказав...

Переможе facebook :)

tivasyk сказав...

@softbloger
можливо… але в російськомовних тенетах — не в короткій перспективі. наразі тут бал правлять бухгалтерши і секретарки, для яких файсбук — якесь незнайоме слово, і «там же нікого нема зі знайомих» =)

virua сказав...

Ха-ха, «В контакті» таке фуфло, але ти піддався істерії і собі настрочив в блозі :) Не новина, то чого обговорюєш. Хіба заради того, щоб вказати, які всі дурні, а ти мудрагелик :)

tivasyk сказав...

@virua
страшенно люблю такі от коментарі, тому що відповідати на них просто і приємно.

> то чого обговорюєш. хіба заради того, щоб вказати, які всі дурні, а ти мудрагелик :)

обговорюю точнісінько того ж, чого й ти тут коментуєш =)

Андрій Івахненко сказав...

Випадково підгледів:

«тупой человек не тот,кто не знает что такое фейсбук,а тот,кто целыми днями сидит вконтакте и не знает,что такое фейсбук»

:)

tivasyk сказав...

@андрій івахненко
сподобалося =)

tivasyk сказав...

з подивом дізнався, що мої висновки гімна варті (пробачте за стронґізм, гиги). тепер мені цікаво, чи ситуація зміниться в майбутньому, і на чию користь.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›