хибодрук за фройдом

читаю «записки» костенко… якщо це можна назвати читанням. востаннє з таким скреготом, внутрішнім опором я починав читати, здається, «польові дослідження» забужко — покинув, подужавши хіба що десяту частину: ну не винагороджував мене текст нічим…

з твором костенко трішки інакше — текст читабельний, але… не моє. втім, таки дочитаю, перш ніж щось про нього писати. а поділитися хотів іншим.
цитата. незадовго після презентації було оголошено про серію літературних читань, що охоплювала 6 міст […] видавництво, що видало "записки..." спільно із письменницею постановили: вхід на творчі вечори буде вільним, за запрошеннями; запрошення проздаватимуть не більше двох в одні руки. (читати повністю)
хибодрук ну просто тобі за фройдом: далі йдеться про скандал довкола продажу безкоштовних квитків як буцімто причину для скасування туру.

2 коментар(ів):

Анонім сказав...

Як на мене то досить дивна ситуація з туром і так далі. Не вдалося мені скласти якогось свого бачення ситуації, можливо тому, що не розпочинав читати.

Анонім сказав...

"А от Львів не міг не виділитись. Наша адміністрація здавна відома вмінням заробляти на місцевих слабкостях - культурі, патріотизмі, українськості (якщо можна так висловитись). Вона, разом із адміністрацією Театру імені Марії Заньковецької  вирішила "під шумок" розпродати безкоштовні запрошення за цінами від 30 до 100 гривень (!). "
Я гордий за рідне місто, чорт забирай.
"Я всіляко намагався переконати Ліну Василівну не переривати Туру, — зазначає Іван Малкович, — я зокрема сказав: «Ліно Василівно, ви ж бачите, що ви, мов той криголам, проламуєте штучно створену кригу українського відчуження...» «Так, я згодна, як криголам, пробивати кригу, хоч це й дуже холодно, — відказала Ліна Костенко, — я згодна пробивати стіну, але криголами не плавають у болоті..."
Тут стає дещо зрозуміло.
А тепер про книгу. Прочитав десь місяць назад. Відчуття двояке. З однієї сторони з програмістом вона явно обломалась, повно ляпів. Ну і подання тексту безладне, розумію, що назва зобов'язує, та все таки. З другої сторони, сюжет близький багатьом. Різко і дивно водночас.
Тим, хто не читав, все-таки рекомендую. Це таке собі явище не літературного, а більше публіцистичного характеру.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›