починається

тут в інтернетрях пишуть таке, що хочеться лише послатися на свої старіші публікації, і більше ніяк не коментувати. хіба що сказать: «починається»?
цитата. к трём очень известным свадебным фотографам обратилась девушка привлекательной внешности для небольшой эротической фотосессии […] после прихода клиентки и расчёта с ней, в студию вошли сотрудники органов с понятыми и фотографу инкриминировалось два преступления: 1) изготовление и сбыт порнографической продукции; 2) использование нелицензионного программного обеспечения (читати повністю)
ця держава не здатна виконувать свої прямі функції, але замість того не лише імітує державну діяльність — але й дозволяє армії більших та менших чинуш облаштовувать свої маленькі інтереси, прикриваючись бездарно виписаними законами.
цитата. акти створення закону і його застосування в сучасній україні, подібно до справжньої порнографії, лише зовні нагадують правосуддя — але по суті є лише механічною імітацією, котра повністю ігнорує гуманізм і справедливість (читати повністю
не знаю, що ще написати. хіба що «згоріть в пеклі»…

4 коментар(ів):

Анонім сказав...

так а софт був ліцензійний? якщо ні, то на що ображатись? може варто купувати ліцензійне?
а.

tivasyk сказав...

@анонім
зустрічне питання: ви і правда не зрозуміли, про що допис, чи лише вдаєте дурника заради задоволеня потролити?

бо в першому випадку розмовляти нема сенсу; в другому — я принаймні можу сподіватися на цікаву переписку.

Анонім сказав...

ну загалом "вдавати дурника" не входило в плани, але, наразі, це єдиний вихід із дещо агресивної риторичної пастки. втім ображатись це справа дітей та людей із комплексами, тому не буду:-)
а потротолити, будь-ласка. отже. весільні фотографи, а тим паче "очень ізвестниє" не викликають аж бодай крихти співчуття. давно були в загсі? мене особисто не полишало відчуття, що тебе обманюють, та навязують щось, що не є мистецтвом, за ціну, дуже близьку до нього...:
"...Вот эта картина стоит 700 долларов
-Это же Тищенко!!
-А кто это? -...!!!
-Я не знаю. Только Слава вот про него что-то слышал..."
(о чьом говорят мужчіни)

так, методи якими зароблють "чинуші", як ви їх назвали, викликають в мене ще меньше захоплення, ніж ті фотографи. але порядок в країні починається з простих речей. не вкрав олівець у однокласника, не списав на вступному іспиті, не купив залік, не погодився на з/п в конверті, пропустив пішохода на переході, не дав хабаря даїшнику, а заплатив штраф якщо порушив, чесно платиш податки продаючи "свадєбноє" фото високої якості, купуєш ліцензійний софт, надаєш послуги підписуючи договір.
а "проізвол" "чинуш" закінчується, коли подаєш в суд. але за умови, що сам такий чесний і порядний, як хочеться щоб були чинуші...

You hypocrite, first take the plank out of your eye, and then you will see clearly to remove the speck from your brother's eye.
Luke 6:41-42

не очікую, що погодитесь:-) всього найкращого!

tivasyk сказав...

@анонім
ви виправдовуєте беззаконне свавілля тим, що а) все-одно впіймали тих, кого треба, і що б) вам особисто вони не симпатичні?

короткі відповіді на це вже дали мартін німьолер та бенджамін франклін — їх зрозуміє кожен, хто хоче зрозуміти.

моя довга відповідь буде в одному з наступних дописів у блозі — і дякую за коментар як привід для цього.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›