ватсон звабить твою дружину

такий собі джон батель пожартував у твітері:
цитата. a computer wins jeopardy: i find that fun and interesting. when a computer steals someone's girlfriend, then i'll start to worry (читати оригінал)
мова, звісно, про те, що вперше в історії комп’ютерна програма виграла матч телегри jeopardy! (у нас відома російська версія «своя игра» та кілька подібних ігрових телешоу) в двох інтелектуалів. приблизний переклад: комп’ютер виграв у «свою гру»? мені це видається кумедним та цікавим. от коли комп’ютер відіб’є чиюсь дівчину — тоді я почну хвилюватися.

і тут я задумався…

учора — щоправда, 11 років тому — ми з миленькою познайомилися онлайн: розговорилися через mail.ru agent’а після того, як кілька разів опинилися на одних і тих самих сайтах одночасно (була мода на цю фічу). ми сподобалися одне одному, просто обмінюючись текстовими повідомленнями (і світлинами — але я думаю, watson’ові не бракує світлин в архівах…)

думаю, джонові бателю таки час починати хвилюватися. я вже почав =)

p.s. відколи з’явилася аська, жінки теж люблять очима.

4 коментар(ів):

Oleksandr сказав...

Жінки завжди люблять вухами. Ти ж сам сказав "ми сподобалися одне одному, просто обмінюючись текстовими повідомленнями". світлини я так розумію були пізніше.
ситуація з месенджером класично описана в "самотність в мережі"

tivasyk сказав...

@oleksandr
> жінки завжди люблять вухами […] обмінюючись текстовими повідомленнями

це ж був каламбур. вухами читають?

> ситуація з месенджером класично описана в "самотність в мережі"

переглянув кілька схвальних відгуків (один для прикладу), але це не моє чтиво.

щодо самотності… тенета нічого не міняють в людині. самотній тут той, хто і в житті лише носить маску актора.

Oleksandr сказав...

ти сприймаєш все надто буквально. якщо "читати" то значить "очі".
чоловіки спочатку звертають увагу на зовнішність ("картинку"), і в кращому випадку потім переходять до змісту, наповнення. тому кажуть що вони люблять очима.
жінки не так захоплюються "картинкою", зовнішністю, хоча я так розумію це також не останнє. Вони спочатку "слухать" що їм говорять у вербальній чи письмовій формі. тому я мав на увазі говорячи про переписку "слухати" у письмовій формі. а вже потім перейти до "картинки". тому кажуть що вони люблять вухами.
щодо книжки - вона мене дуже вразила. не скажу що це шедевр світової літератури, мабуть навпаки це далеко не шедевр. але в ньому дуже чітко описана реальність, жорстока реальність. ... і зрада. залишилось кожному читачу визначитись хто кого зрадив. кожен трактує зраду по різному...

Oleksandr сказав...

щодо самотності ти абсолютно правий. багато з нас самотні під маскою яку ми носимо щодня. і мережа нічого не змінює, вона як наркотик, дозволяє тобі деякий час думати що ти не самотній

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›