басейн в обідню перерву

перед новим роком, в грудні кілька разів відвідував басейн — давно про це мріяв, і якось в обідню перерву просто зірвався й поїхав у «спартак» («просто зірвався» не скасовує необхідності заздалегідь подумати про медичну довідку). 10 хвилин автівкою.

потім була довга перерва: свята, робота, знову свята, лінь… але вправи потрібні, особливо в моєму вже віці =) врешті-решт учора знову сходив. пішки через парк, під майже вже весняним сонечком — ті ж таки 10 хвилин!

«спартак», звісно, ще та контора… совдеповський басейн сто років без ремонту — на relax.ua пишуть, буцім у 2007 році там зроблено капітальний ремонт, але я бував там, і кажу вголос: не вірю. навіть косметикою не пахне! але — це найближчий до офісу басейн, шість доріжок з більш-менш чистою (хлорованою) водою, практично пустий в обідню пору, і разове відвідування коштує 50 грн. маю намір обов’язково тричі на тиждень плавати.

до речі, про культурний відпочинок на воді… не так давно ми всією родиною побували, нарешті, в броварському «термінальному» аквапарку. на собі перевірили всі розваги, включаючи бар і страшні «унітази», де з-під тебе вибивають підлогу (щоправда, ресторан залишили на наступний раз). все сподобалося — зручно, цивілізовано, чисто. єдине, що здивувало (неприємно) — в аквапарку, де всі розваги пов’язані з водою… немає басейну для плавання. тобто поплавати — немає де. епічний фейл, як на мене.

4 коментар(ів):

Disfinder сказав...

гарно вам у столиці :)
я їздив у басейн після роботи, але зважаючи відстань і пробки, додому повертаєшся пізніше 22.

tivasyk сказав...

@disfinder
якби не було басейну — досліджував би альтернативи. звісно, взимку з цим складніше. влітку є велосипед — шкода, що дуже мало катався минулого літа, але в наступному сезоні виправлюся, обов’язково їздитиму на роботу!

Анонім сказав...

Гарно! Я поро таек навіть і не мрію! Столиця ще на плаву!

Disfinder сказав...

2 tivasyk
взимку і правда тяжко. я от в пінг-понг граю.
ох, швидше б тепло і на колеса...

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›