відколи я написав про humble bundle 2 та низку справді якісних забавок від puppy games — ніхто й словом не прокоментував цей допис, а google analytics звітує про… 31 перегляд?!

неприємно здивований.

зізнаюся, що люди, котрі не грають в ігри, завжди викликали в мене певну недовіру… чи може краще сказать «інтелектуальне гидування» — точніше не зможу пояснити, нажаль. можливо тому, що колись давно я спитав одного глибоко віруючого хлопця, чи грає він у комп’ютерні забавки — а він відповів, що ні, бо йому шкода на це часу. мабуть відтоді ж мені шкода свого часу на віруючих…

але досить негативу! попри те, що я придбав humble indie bundle 2 більше тижня тому — лише сьогодні вирішив завантажити набір. і маю чудову новину для тих, хто не купував перший humble indie bundle

тепер другий набір включає всі забавки першого також! чудова нагода заплатити «скільки не шкода» — і отримати 11 чудових, якісних ігор для linux, windows та mac os плюс чотири класнючих саундтреки!

ось так виглядає сторінка завантаження (див. ілюстрацію, клік для збільшення).

тепер коротенький месидж для батьків. от ви днями шукатимете і купуватимете своїм дітям подарунки під ялинку, і ймовірно витратите чималі гроші на іграшки — і добре, якщо це буде якийсь конструктор… то невже ідея заплатити 80 грн ($10) — або й менше! — за humble indie bundle є такою вже поганою?

комп’ютерну забавку, завантажену з тенет, не можна покласти під ялинку? це тільки якщо бракує фантазії — можна ж надрукувать 11 карток з персонажами, сховати в яскраві коробочки — і розвісити на ялинці, перетворивши їх пошук на цікавий квест =)

не забувайте також, що хоча залежність від ігор є небезпечною для дітей — але помірне захоплення цікавими, не монотонними іграми а) дає діткам базові навички використання комп’ютера, б) тренує здатність швидко приймати рішення і реагувати на події, в) просто надає спосіб розважитися між серйознішими заняттями.

8 коментар(ів):

Disfinder сказав...

насправді під кінець року трохи клопотно, читати час є, коментувати ні :)

Игорь сказав...

наборчик интересный, но я еще пока квест "сессия" не прошел, поэтому как-то потом буду играть, но скачаю.. =)

Softbloger сказав...

Таки звабив :) Спеціально для цього зареєструвався на Google Checkout. Щоправда в більшість з цих ігор я вже грав...

Юрій сказав...

Якби я не грався, я б мав би додатрово ~2год часу за який можна спати, в вчитись, гуляти, читати книги, тощо. Тому я вважаю не гратись розумно, але не реально. І ще гарна є фраза:"Компьютерным играм я предпочитаю игры разума в компьютере", нажаль не можу знайти джерело.
І що означає:"шкода свого часу на віруючих…".

tivasyk сказав...

@юрій
> що означає: «шкода свого часу на віруючих…»

це означає, що я більше атеїзм не проповідую, але й проповіді віруючих ігнорую =)

Юрій сказав...

Цей раз було використано слово проповіді.(На скільки я розумію замість слова "віруючі", яке позначає людей)

Xobb сказав...

а я якраз перед новим роком купив. Osmos і aquaria суперова відповідь всяким новим 3d іграм без смислу. В першій геймплей такий, шо слюні капають, в другій історія непогана, та й геймплей приємний. Хто в дитинстві на 8бітній приставці рубав маріо і подібні ігри маст хЕв.

tivasyk сказав...

@xobb
якби мені треба було вибрати дві, навіть три суб’єктивно найцікавіших забавки з переліку — я б не зміг… а п’ять — були б такі:

1. world of goo
2. braid
3. machinarium
4. revenge of the titans
5. aquaria

osmos приємний, але… не надто цікавий для мене, монотонний. не мій жанр.

p.s. дякую за коментар =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›