шипучка для мас

цінитель у своєму блозі опублікував видиво… ой краще б він цього не робив — або прокоментував якось інакше («шедевр 2009 під музику шедевра 2010 […] цю красу оминути просто не маю права»). мова про пародію на кіно-трейлер з використанням відеофрагментів мультфільму «вперед і вгору» та звукових — з фільму «початок».

що сподобалося? де краса?

видиво — чудовий стьоб, котрий, як на мене, промовляє: ось як просто зліпити класнючий трейлер з чого завгодно і до чого завгодно: до хорошого кіно, до поганого кіно… або й просто ні до чого! так, без сумніву, «вперед і вгору» — непогана анімація (шедевр? попрошу… я ще мушу написати про це колись), а «початок» — непогане розважальне кіно. але… поєднання їхніх елементів у цьому «трейлері» очевидно позбавлене сенсу — воно подразнює усі «правильні» рецептори глядача, не несучи при цьому жодного смислового навантаження…

…і це нам подобається? і на основі ось такої простої «шипучки» ми робимо вибір, куди понести наступного разу свої 20-50-80 гривень?

подивіться афішу кіївських кінотеатрів на найближчий тиждень — одна й та ж х…ня на екранах (за винятком, можливо, «жовтня» та «києва» з претензіями на артхаузну фестивальність), немає на що піти! але для кожної з цих кінопоробок — яскравий трейлер з бомбезним саундтреком.

в якості потскриптума: і що, оті люди, що формують такі афіші, навчать нас колупати в носі цінувати мистецтво прекрасного? їм ми віддаємо гроші? до їхніх закликів припинити завантажувати відео з торентів ми маємо прислухатися?

та якби я їх слухав — я б ніколи в житті не побачив «великого лєбовського», «місто загублених дітей», «човен», «космічну одисею 2000», «стіну»… і перелічувать можна до нескінченності. зате дивився б нескінченний серіал бидлокоміксів з яскравими трейлерами.

p.s. як взірець хорошого стьобу, наведу лінки на дві інших пародії в стилі трейлера (баян, але може хто ще не бачив): «їжачок в тумані» та «горбатий дах». а от чому вони, на відміну від «вперед…» + «початок», справді кумедні — думайте самі.

6 коментар(ів):

Цінитель сказав...

Оскільки коментарі на інших блогах ти тимчасово не постиш, то розмовлятимемо тут :)

"«вперед і вгору» — непогана анімація (шедевр? попрошу… я ще мушу написати про це колись), а «початок» — непогане розважальне кіно" - власне кажучи, в цьому фрагменті і зображена причина, по якій відео тобі не сподобались. Для мене вищеназвані стрічки одні з найкращих за останні 2 роки. Якщо взяти від одного музику, від іншого відеофрагменти і красиво їх поєднати - то чому б і ні? На мій смак вийшов класний трейлер, який ще раз нагадав мені про приємні відчуття після перегляду.

Те що більшість трейлерів не несуть в собі нічого конкретного про майбутній фільм - це настільки ж очевидна істина, наскільки сонце встає на сході. І що з того? Хіба це заважає окремим трейлерам ставати міні-витворами мистецтва?
Мені, наприклад, сподобались трейлери "Мортал комбат 3" та "Неочікуваний удар" від Зака Снайдера. Чи чекати чогось хорошого від цих стрічок? Не знаю. Чи класні вийшли трейлери? Без сумніву.

Ну а якщо думати лише про сенс, то який глибокий сенс в цьому відео? Правильно. Його практично немає. Але відео і виконана робота приємно вражають.

tivasyk сказав...

хотів відповісти щось на кшалт «подивися якесь справді хороше кіно» — але… майже стримався =)

десь тут було таке запитання, свого роду тест «перевір себе»…

Цінитель сказав...

«подивися якесь справді хороше кіно»

є класна і зовсім неоднозначна англійська поговірка
the beauty is in the eye of beholder

для мене "хороше кіно" - це кіно, "хороше для мене" ;-)

tivasyk сказав...

ну, згоден. втім, посилання на колір та смак фломастерів не є аргументом per se, а найчастіше сигналом про перехід від дискусії до суперечки =) тому варто тут спинитися.

mr.psiho сказав...

Я думаю, що ти відверто занудствуєш тут.

У мене навіть розвага з"явилась - заходжу 1-2 рази на місяць у твій блог, щоб почитати такі собі "занудства від tivasyk'а".
Сарказм одначе.

tivasyk сказав...

@mr.psiho
холєра, ти мене розкусив =) так і є.

@цінитель
андрію, не сприймай особисто — я й справді лише «занудствую», а твій блог читаю, як завше, із задоволенням!

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›