прийшла пора робити планове технічне обслуговування автівки. стандартний перелік робіт — заміна фільтрів палива, мастила, повітря та фільтру салону, заміна мастила та свічок, промивка інжектора. все решта (гальмівні колодки?) — за ситуацією.

попереднього разу такий базовий набір матеріалів (6 позицій, без рідини для очистки інжектора) вартував мені 1124 грн. цього разу я пригадав, що вже зареєстрований на exist.ua, і, підбурений недовірою до системи автосервісу, вирішив перевірити, скільки мені коштуватиме такий набір, якщо замовити його самотужки.

набігло 737 грн — тобто на 32% дешевше. як і передбачав.

і це я ще вибрав оригінальні фільтри opel… одразу ж замовив, оплатив онлайн — 2 дні на доставку (насправді буде трішки довше, вже знаю). на роботах, звісно, так не зекономиш — адже все-одно поїду робити то на офіційний сервіс. але враховуючи, що сюрпризів бути не повинно, я непогано зменшую вартість то.

ну, а якщо сюрпризи таки з’являться — на місці не робитиму: давайте перелік робіт/деталей, і допобачення, я вам зателефоную пізніше.

3 коментар(ів):

Владислав Ткачук сказав...

Тарасе, заміна свічок, повітрянного та паливного фільтрів в тебе входить до стандартного ТО? У автівок, з якими мені доводилось мати справу (Hyundai, Toyota), подібні заміни виконуются не досить часто — в середньому раз на 30 тис км.

Планове так зване неповне ТО для Toyota Corolla коштувало мені близько 600 грн - робота + матеріали, що правда на не офіційному СТО (але спорідненому з офіційним).

tivasyk сказав...

я порівнював два «повних» то (вони не поспіль насправді, а через одне) — але зараз в мене саме такий сервіс на черзі, машинка вже багацько пробігала без банальної заміни масла.

Владислав Ткачук сказав...

З банальною заміною масла краще не затягувати. Я прихильник скорочення міжсервісних інтервалів, тим більше, якщо альтернативою є загроза перепробігу.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›