я придбав machinarium!

щойно я зробив таке… хто пригадає, як я нахвалював збірку інді-забавок humble indie bundle, яку придбав лише за $10 у травні? хто не «повівся» на мою рекламу, не побіг одразу і не придбав — шкодуйте і заздріть, бо покупка виявилася справді вартою своїх грошей.

а щойно… я придбав — нарешті, ура! — machinarium лише за $5! точніше за 41,45 грн. хто грався в першу та другу частини samorost, або хоча б демки, або ж навіть просто читав огляди machinarium’а — тому не треба розповідати, чому це подія!

отже, додаю до скромної колекції інді-забавок для linux, і дякую олегові данилову (дпк) за чергову вчасну «наводку». усім і кожному наполегливорекомендую не пошкодувати грошей і подарувати якщо не собі, то діткам, пару годин щирого задоволення.

два слова про власне оформлення покупки… жодної проблеми при оплаті авалевською платіжною картою visa не виникло: вказав номер карти, код зі звороту… одразу отримав sms-звіт про платіж і доступ до посилань на linux-, windows- та mac-пакунки. все за 2 хвилини. цивілізація, йпрст.

7 коментар(ів):

Ігор Григоренко (ZuZzZa) сказав...

Дай погратися=))))))))))

tivasyk сказав...

ну от, так і знав =)

Ігор Григоренко (ZuZzZa) сказав...

хто б сумнівався?=)))

lio сказав...

Добра гра, але закоротка :)

Ігор Григоренко (ZuZzZa) сказав...

Класна іграшка=)

Ігор Григоренко (ZuZzZa) сказав...

Івасе, пам'ятаю, ти мені давав іграшку, у тебе немає версії для Мас?

івась тарасик сказав...

+ігор григоренко (zuzza) була в мене версія для mac, здається, і для цієї забавки, але повидаляв усі mac’івські й win'івські інсталяшки в нападі мінімізації зайнятого об’єму на hdd. подивлюся зараз, чи купував я machinarium в складі якогось humble bundle, бо тоді потрібна тобі версія була б ще доступна у них на сайті…

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›