невдало день почався…

вийшов linux mint 9 xfce (isadora). треба поновлюватися — вирішив я. завантажив, поставив. обіцяних новинок я не побачив — мені вже було не до того, коли перестали працювати обидва кард-рідери і нетбук відмовився засинати (suspend-to-ram)… дивно, але встановлення ядра kuki цього разу не допомогло — «вилізли» якісь залежності його файлу заголовків від… (сюрприз) бібліотеки libqt3. яким, вашу мать, боком тут qt3 до ядра? навіть полікувать карт-рідери ручним підключенням модуля pciehp не вдалося — про засинання мовчу.

коротше кажучи, настав час спробувати xfce-версію альфи #!crunchbang, зібраної на debian’і… але й тут сюрприз: пізно ввечері поставив дистрибутив на завантаження… щойно подивився — випадково завантажив версію зі стільницею openbox замість потрібної. що тут скажеш… невдало день почався.

поновлення. таки поставив увечері #!crunchbang на нетбук… наразі ще не розумію, навіщо було ліпити xfce-версію… якщо виглядає вона точнісінько так само, як і openbox’ова… навіть панель xfce замінено tint’ом о_О ну, нехай — це легко виправити. зате все, здається, працює — включно з лівим карт-рідером, і система як пружинка навіть на atom n270. залишаю.

4 коментар(ів):

Offspring сказав...

Проснувся. Включив свій ноут. Все як завжди: на заставці знайома до болю мелодія і приємний логотип Windows 7. Посміхнувся, перевірив мейл, допив каву і поїхав на роботу. День розпочався вдало!

tivasyk сказав...

чому це ти подряпаний? -
юрко тимка пита.
тимко йому відказує:
— та я ж купав кота!

— а я от не подряпаний,
хоч теж купав свого...

— еге, ти ж не викручував
і не сушив його!

p.s. а я ж люблю «викручувати й сушити»… тільки цього разу щось пішло не так. в принципі, це навіть на краще — буде чим зайнятися ввечері =) мене дратує не те, що все поламалося — а те, що доводиться працювати в офісі замість колупатися в linux’і =)

Andriy сказав...

2 Offspring
... це до того моменту, коли трояни поїдять систему ;)

tivasyk сказав...

@andriy — та нє, трояни тепер перебірливі стали… від такого починають відмовлятися, крутять носами =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›