жінки в скандинавських країнах

знайшов у одному цікавому інтерв’ю:
цитата. …або людство перейде на жіночі програми життєдіяльності, або зникне зовсім. і щоб не зникнути, воно вже переходить. це дуже помітно в скандинавських країнах. вже багато років там це робиться.
трішки згодом я розповім, чому це викликало посмішку =)

p.s. …і ще одна цитата звідти, буквально на продовження численних дописів на гендерну тему в цім блозі:
цитата. [жінка] не може бути ніколи ідеальним керівником. якщо вона наближається до цього параметру, то тільки тому, що діє як чоловік.
істина чи суперечливе твердження — але це в точності відповідає моїм переконанням.

14 коментар(ів):

CM сказав...

...або людство перейде на жіночі програми життєдіяльності...

Не точність! - Жіночо-дитячі програми (імхо).

tivasyk сказав...

@с.манту
> Жіночо-дитячі програми
це які? «дом 2», «ранєткі» й таке інше? =)

СМ сказав...

@tivasyk: ...це які?..

Для цього спершу відгадай загадку? У якому сучасному "жанрі" людотворчості знаходить відображення усі людські утопо-мрії-марення?

Де люди щасливі, усіміхненні, помиті, дівчата цнотливі, природа незаймана, собачки не гадять?..

tivasyk сказав...

@с.манту
> Де люди щасливі, усміхненні, помиті, дівчата цнотливі, природа незаймана, собачки не гадять?
пля, це рекламні проспекти туристичних агенцій! =)

СМ сказав...

@tivasyk: ура! але просто - реклама. І що ми найчастіше бачимо у цій кольоровій сиропно-утопічній візії щастя?! "ЦІ дні" і "рідкі дитячі випорожнення". Отже, ми вже давно перейшли на жіночо-дитячу програму життєдіяльності.

tivasyk сказав...

@с.манту
е… стривай. це треба осмислити — а в мене о 17:20 вже мозок не може цього осягнути. вдома, повечерявши, спробую ще раз перечитати твій коментар…

tivasyk сказав...

…але повертаючись до жінок і скандинавії… по-моєму, у них там вже немає «цих днів». позбулися. тобто концентрацією вольових зусиль досягли не лише юридичної рівності статей, але й фізіологічної. і діти там, схоже, не какають — їх наче з конструктора збирають, такі всі однаково акуратні й позбавлені статі: просто біляві діти, вам скільки штук? сплатите готівкою чи платіжною карткою?

CM сказав...

@tivasyk: ...і діти там, схоже, не какають...

Ось це нам слід запозичити - нехай не какають! І взагалі, народжувати дітей це пошло (пошліше за це тільки їх любити. Можна бути дитині просто другом).

Ще потрібно штучно планувати стать у пропорції 1:20, при чому бажано дівчаток продукувати відразу після пубертатного періоду.

При цьому, в суспільстві обов'язково повинне змінитись ставлення до так званих педофілів, погодьтесь - людина, яка заробила достатньо грошей може дрюкати кого завгодно.

tivasyk сказав...

@с.манту — щось ти нині розійшовся =)

CM сказав...

@tivasyk: і це все, що ти можеш сказати?!! я так старався :(

tivasyk сказав...

@с.манту — ну, я міг би сказати, що в сучасній феодальній україні вже майже все, про що ти говориш, — ставлення до народжуваності, толерантність до збочень у вузьких колах, толерантність до будь-яких експериментів над собою у широких, — вже зреалізовано. лишається хіба що регулювання статевого балансу, і от мені цікаво, як це питання вирішуватиметься. пан корсак в інтерв’ю натякає на виморожування — і є підстави думати (ціни на газ), що перший експеримент буде проведено вже цієї зими.

СМ сказав...

@tivasyk: ...в сучасній феодальній україні...

Навпаки, це ознаки, що ми перестали бути дикими і увійшли до європейського культурного простору. Якщо "виморожування" це зменшення загальної кількості, то воно неприйнятне - на кожного чоловіка повинно припадати 40-60 жінок. Де їх при заморожуванні набереш?

tivasyk сказав...

@с.манту — о, та ти ж не читав інтерв’ю! і я веду бесіди про високе з таким неучем? перечитуй уважненько! =) p.s. таку алюзію каламбуристу запоров =)

CM сказав...

Стаття - фуфло.
Як можна звизданути, на теренах де християнству вже понад 1000 років: "Я кажу: ви прийшли в Україну, де гендерній рівності — сім тисяч років, тож учити нас тої рівності не треба".

Просто без коментарів: "І якщо нині в нас є якісь проблеми, то винятково тому, що на український соціум був поганий вплив російського соціуму."

А це: "Ви що-небудь знаєте з українського фольклору?"...

Якби бабі х... Хто сі всрав... Баба з воза... Послухай жінку...

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›