пані та панове… вашу мать

навіяно щоденними спостереженнями за офісним планктоном…

панове чоловіки! ваші галантні спроби пропустити жінку вперед до ліфта аж надто одверто видають восьмирічну освіту в сільській школі та брак бодай елементарної самоосвіти в царині етикету.

пані жінки! ваш надмірний поспіх першими зайти до ліфта щойно розчиняються двері натякає не стільки на благородний гонор, як на дещо завищений егоцентризм та — знову-таки — на невисокий рівень культури.

як хочете принаймні видаватися освіченими, культурними людьми — видавайтеся. це не складно.

p.s. важливе доповнення/поправка в коментарях.

12 коментар(ів):

Анонім сказав...

Ні, шановний, суньмо до ліфту густим натовпом, без будь-яких правил. Навіщо пропускати панянок? Біс їм, стервам егоцентричним, чи не так? Повага до жіноцтва - ознака невихованості? Ой, то що ж, цивілізація та її правила, порядок - суцільна невихованість? Жах...
Дурня, проте бісить. Авторе, "свою мать" можеш не пропускати. Інших - не займай

Тівасік, ти не прав сказав...

Усі хто не сцить у ліфті вже пани (чи панєнки).

Тівасік, ти не прав двічі сказав...

А усі хто не сре в ліфті - леді і джентельмени.

tivasyk сказав...

@анонім — мій допис, попри агресивність, не містить жодних посилань на особистості. от і не варто сприймати його аж так явно на свою адресу. тим більше, що…

@усі — вік живи, вік учися… від найпершої книжки з основ етикету, прочитаної в дитинстві, був переконаний, що чоловік першим заходить до ліфту і останнім виходить. і до цього часу ресурси, що посилаються на класичні книжки, дотримуються того ж правила.

але виявляється, що поки західна цивілізація емансипувалася і узаконювала одностатеві шлюби, вона встигла також виробити й нові правила. різні. місцями досить, гхм, прагматичні, так скажемо.

приміром дехто твердить, що чоловік заходить в ліфт останнім і виходить першим (не розумію логіки такої поведінки). інші взагалі пропонують заходити і виходити першим тому, хто… (увага, оце сподобається усім, хто відчув себе ображеним) …найближче стоїть:

> …если в обычной жизни мужчина должен войти в лифт первым, на работе вполне допустимо, обогнав коллегу мужского пола, войти в кабину лифта раньше него.

ура. західні ліберальні цінності перемогли: тепер кожен може вибирати собі найближчий до душі варіант =)

@с.манту — палиш! як завше…

СМ сказав...

Я оце так подумав і переконаний же ви зі мною погодитесь - Якщо жінки вже аж так прагнуть реалізовуватись, то принаймі повинні робити це у будівлі без ліфту.

tivasyk сказав...

@с.манту — десь я про це писав, здається… забув, де… суть: один з феноменів сучасного викривленого фемінізму в тім, що самостверджуватися феміністки намагаються все-таки через порівняння з чоловіком… а це тупік =)

так от, до чого це я… не буде ліфта — сперчатимуться щодо того, кому першому підніматися/спускатися сходами! причому розділяться навпіл — хтось захоче першою піднятися наготу, інша скаже, що спроба чоловіка підніматися другим — від бажання зазирнути їй під спідницю =/

CM сказав...

@tivasyk: Ти не туди завернув. Давати жінкам користуватися плодами цивілізації - це злочин. Згадай Шпенглера, Тойнбі, Леві-Строса і кран на кухні.

tivasyk сказав...

@с.манту
> Згадай Шпенглера, Тойнбі, Леві-Строса…
не знаю цих панів. це постраждалі? =)

CM сказав...

@tivasyk: Ну "кран на кухні" ти знаєш?

tivasyk сказав...

@с.манту
так… але я не знав, що він також регулярно страждає від жінок =/

majesty сказав...

пішки треба ходити сходами, тоді пані та панове скидатимуть зайву вагу і викликатимуть взаємну симпатію

tivasyk сказав...

@majesty — переважно так і роблю… але глобально це проблеми не вирішить =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›