краса вимагає жертв… і страждань!

на продовження теми про apple… невеличкий обмін думками в коментарях під статтею про time та apple на itc.ua згенерував кумедну ідею:
acorwin: apple погубит именно желание захапать все вокруг
tivasyk: …поки що зовсім не помітно жодних ознак неминучої загибелі з цієї причини. більше того — покупці радісно, підстрибуючи відмовляються від своїх свобод та прав, аби тільки отримати до рук заповітні шматочки глянсу з яблучком і доступ до сервісів apple.
acorwin: очевидно, яблучники добре знають психологію. історія вчить, що за право належати до певних товариств люди готові навіть на прямі страждання )))
tivasyk: доречі, а це ідея… =) на черговий продукт apple обов’язково треба було б не лише виставити нереально високу ціну, не лише створити дефіцит, не лише змусити людей стояти в чергах від ранку (хоча і це все — вже велика потіха) — але й змусити в магазині проходити через якусь принизливу і болючу тортуру (обрізання без наркозу). тоді статус власника продукту apple підніметься до небувалих висот, і наявність ipad’а сприйматиметься як пропуск до елітного клубу…
пригадуєте давній жарт про те, що apple — це релігія? ну і скажіть тепер, скільки в цьому жарті власне жарту?

8 коментар(ів):

Анонім сказав...

обрезание без наркоза.. хм.. хорошая идея. а что с тестерами делать будем?

tivasyk сказав...

@myvoodoodolly — тут все просто. тестер — він же ж хто? або вже користувач (тобто «обрізаний член» клубу), або ще ні — і хто тоді з «обрізаних членів» клубу буде його читати? =)

Анонім сказав...

Ось я і потрапив до блогу ))
Тарасе, зафрендив тебе у гуглі

Анонім сказав...

У автора елементарна заздрість. Чого вам не пофігу скільки юзер витрачає на яблучні продукти? Хай навіть хату продасть - це ж його проблєми! А не подобається apple - то нєфіг присвячувати йому статті і бризкати слиною повсюдно.

tivasyk сказав...

@анонім
а якби автор придбав 13-дюймовий macbook на шафу, і таким чином нівелював би можливість закинути йому заздрощі — але при цьому продовжив би насміхатися з «ідейних» користувачів apple — то чим би тоді один анонім-психолог пояснив таке?

втім, почасти ти правий — напевне, заздрю. але не користувачам apple — повір, можливість купувати є — а їхнім маркетологам, рекламістам і евангелістам… це ж треба так вміло збудувати звабливий образ, що по суті вони втерли носа християнській церкві! молодці.

Анонім сказав...

хм.. а яка різниця з чого (кого) насміхатись? Точно так само можна на сміхатись з автора, бо він.. так-так.. опен-сорс параноїк та лінукс-євангеліст і ... У Сімпсонах був персонаж - одноліток Барта - і його звучне "Ха-ха!" і тицяння пальцем прямо в обличчя об"єкту насмішки... Ха-ха!

tivasyk сказав...

@анонім
> персонаж - одноліток Барта - і його звучне "Ха-ха!" і тицяння пальцем прямо в обличчя об"єкту насмішки...
цей персонаж — нельсон мунц, і він тицяє, ніяк це не аргументуючи. але…

я починаю втрачати нитку суперечки? почали з того, що (нічого, що я повторюся?) покупці apple відмовляються від власних свобод і цим мода на apple нагадує релігію. насміхатися з цього мені — чи залишити цю справу покійному карлінові — я вже якось розберуся.

а от хочеться таки зрозуміти, чи ми вже закрили питання «елементарних заздрощів»? я ж не спатиму, мучитимуся =)

tivasyk сказав...

@анонім — …і от ще одне питання… джордж карлін з його «релігійним» монологом — він каґбе теж заздрить набожним людям? як вважаєш? чи, — якщо він щиро насміхається — він також сильно схожий на нельсона «ха-ха» мунца?

гхм.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›