володя ісаєв пише про твітер:
цитата. если в штатах среднестатистический твиттерянин – это чернокожая домохозяйка 30-35 лет, то в наших странах – молодой человек до 30 лет (данные проекта rutwitter), гаджетоман и тусовщик. это новаторы в плане потребления всего нового, знатоки интернета и ит, в своих семьях, в кругу друзей и знакомых — эксперты, к которым приходят за советом. в общем, очень благодатная почва для раскрутки чего-то нового. 
дуже спірне твердження — оте, що винесено в останнє речення, про благодатний грунт. настільки спірне, що я ризикну твердити протилежне: український твітер — дуже, дуже несприятливе середовище для реклами (в традиційному розумінні), тому що дуже скептичне, освічене (принаймні порівняно до середньостатистичного громадянини). а ще досить закрите — в силу своєї переважно гаджетомансько-телекомівсько-піарської аудиторії. так, ця спільнота інколи «жене хвилю» не гірше базарних баб — проте якраз на всілякі «розкрутки» реагує миттєво, і то досить гостро.

2 коментар(ів):

Serjart сказав...

Я взагалі не бачу змісту в існуванні таких сервісів. Не розумію чому так від них фанатіють люди.

tivasyk сказав...

@serjart — я бачу сенс. точніше, розумію, мабуть, чому твітер викликав такий ажіотаж… як цигарки, алкоголь або — навіть точніше — насіння: і не їжа, і відмовитися неможливо =)

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›