прийшов лист від деньгі.ua, і найперше я подумав, що це жарт… але переглянув увесь текст в пошуках смайликів чи інших «розгадок» — нічого. просто цитую початок, цього повинно вистачити для піднесення настрою:
цитата. впервые в донецке! ицхак пинтосевич поможет раскрыть внутренний потенциал. 14 июля ицхак пинтосевич, тренер успеха №1 на русскоязычном пространстве, специалист по системному развитию личности и бизнеса, автор бестселлеров «10 заповедей успеха» и «7 заповедей энергии и здоровья» проведет уникальный тренинг «старт к успеху и энергии». […] на тренинге среди участников будет розыграно 3 бесплатных участия в программе «genesis-путь бабочки» с огнехождением!
повірте, ані словечка, ані крапочки не додав від себе. скажіть, це лише мені смішно до сліз?

p.s. візи отримали!

3 коментар(ів):

ivanko сказав...

« впервые в донецке! » - ось це справді смішно, а далі звичний шаблонний текст, звикли. :)
«…уникальный тренинг «старт к успеху и энергии»…» - во-во, менеджер-біоенергетик, доктор нетрадіційної медицини і незрозумілої орієнтації, гроші за тренинги як правило не бере, але добровільні пожертви від учасників обов’язкові та регламентовані прейскурантом. Також вітає придбання компакт дисків з лекціями-медітаціями, бо без них тренінг малоефективний.
Це вже класіка.

Sandy сказав...

По­ка жи­вут на све­те ду­ра­ки... =)

tivasyk сказав...

@ivanko & sandy — от і мене завжди дивувало не те, звідки беруться такі іцхаки пінтосєвічі™ трєнєри успєха №1®, а чому ж довкола стільки дурнів… чи то пак буратін.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›