миленька спонукає запланувати на наступний (!) місяць поїздку до швеціїї — світ подивитися, друзів провідати. сама вона вже двічі бувала в тих краях — вперше ще у 2005 році, з маленьким перчиком. цього разу хоче, щоби ми поїхали разом. спершу думали про переліт — пізніше якось непомітно перейшли до обмірковування і планування поїздки автівкою: з києва до гданська, і звідти паромом до стокгольма.

поїздки за кордон автівкою — для мене в новинку… по-перше, дорого. по-друге — чужі терени, інші правила… в деякі країни я би взагалі ні за що не поїхав би за кермом. але ж так можна все життя прожити в українському підземеллі — а будь-що нове в житті починається з мрії?

отже, в картах google накидав приблизно першу частину маршруту: через ковель, з ночівлею в любліні, на гданськ. можливо, хтось підкаже кращий варіант, враховуючи прикордонні реалії?

довжина маршруту — близько 1200 км в одну сторону, це приблизно 100 л пального, загальна вартість близько 120 євро (враховуючи те, що половину доведеться заливати за польськими цінами). паром з гданська до нінашамна (чи як його там?) — 470 євро (авто + 4 пасажири). ночівля в любліні — 60 євро (детально пропозицію не вивчав).

ну нічого собі… 650 євро в одну сторону на двох дорослих і двох дітей (це не враховуючи страховок на автівок і людей, оформлення візи тощо — лише дорога). прямий переліт з «аеросвітом» вартував би 900 євро в обидві сторони.

думаю… яку нирку продати — праву чи ліву =)

8 коментар(ів):

Андрій Дегелер сказав...

А ти впевнений, що на тому паромі немає знижок для дітей?

tivasyk сказав...

@андрій дегелер — ні, не певен, я лише побігом переглянув тарифи, буду вивчати ще — але суттєво на вартість навіть знижки для дітей не вплинуть =(

Diak сказав...

А чому половина буде заливатись за польськими тарифами?
40 літрів палиться Украхною і перед кордоном дозаправка, видйе лише маленка частина.

З одного боку звичайно є різниця в ціні але ж це пригода, а переліт то так не цікаво. А дітлахам це ж взагалі, буде супер оповідання як я провів літо 1200 км автом, потім паром.

Анонім сказав...

650 на 4-х це багато? колеги до Франції їздили 700 чи 750 на одного 3 дні здається.

tivasyk сказав...

@diak — ти правий лише наполовину, бо дорогою назад більшу частину доведеться заливати вже в польщі, тож так чи так вийде на своє.

@zymova — не кажу, що 650 це дорого в абсолютному вимірі. ймовірно, це шара (хоча це лише дорога). але відносно мого статку — це досить відчутна сумма, особливо враховуючи, що я нічого не відкладав заздалегідь на цю поїздку.

S сказав...

а скільки коштує пором з гданська до стокгольма?

tivasyk сказав...

@s — 470 євро у дві сторони (авто + 4 пасажири)… але діти до 7 років — безкоштовно.

tivasyk сказав...

@s — а, стоп… це до нінашамна. а до стокгольмаполферіз не ходить.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›