приєднуйся до революції!

сьогодні вранці читаю в поштовій скринці на gmail таке:
join the revolution!
the spirit of freedom is unleashed and the rebelion has come to these lands. tired of the crown sovereignty that with a clear indifference to the local problems has awaken a group of separatists who will lead the people towards freedom. […]

ого, думаю собі, невже?.. але читаю далі — і від серця відлягло: то лише так починається запрошення відвідати сайт онлайнової рольовухи regnum online (колись пробував її на linux’і, працює) і приєднатися до святкування річниці травневої революції в аргентині (regnum — аргентинський проект).

але на думки таки навело.

3 коментар(ів):

Andriy сказав...

Непогана забавка :)

tivasyk сказав...

ну… як і більшість mmorpg’шок, в які довелося трошечки побавитися — після 20 хвилин стає нудне, як не знати що… може, десь колись пізніше, на хтознаякому рівні монотонне «вирубування» npc’ів закінчується, і починається «рубалово» з живими гравцями… але чим (окрім мечів та луків) це суттєво відрізняється від ненависного мені cs?

коротше кажучи, хз, чергова бігалка. нецікаво.

tivasyk сказав...

для мене забавка — це найперше сюжет. тому half-life, system shock 2, thief — це руль, а fallout 2 — мегаруль (там фіксованого сюжету наче й нема — але є все для того, щоби самому його створювати).

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›