знайшов у тенетах bash-скрипт для завантаження світлин до альбомів picasa прямо з командного рядка. шукав таке давненько — без python’а, java чи інших perl’ів… звісно, ідеально була б софтинка на c/с++ та ще від самого google’а — але і чистий bash піде.

навіщо? хочу «прикрутити» скрипт до файлового менеджера і навчити його завантажувати вибрану світлину до picasa простим кліком з випадаючого меню — свого часу так налаштував собі швидку підготовку світлин для інтернету.

щоправда, для цього треба трошечки відредагувати скрипт — прибрати запит альбому, вказавши явно якийсь один, або переписати запит через zenity, щоби уникнути необхідности щось друкувати в терміналі.

2 коментар(ів):

Anatoli Sakhnik сказав...

Чого це на С чи С++ було б краще? Як на мене, то для таких задач скриптові мови найкраще підходять. А python чи perl були б навіть кращими, бо робили б все в контексті одного процесу.

tivasyk сказав...

@anatoli sakhnik — бо тому що я чортів ортодокс, і c/c++ це кошерно, а скрипти (за винятком командних) — некорешно. а командні скрипти — виняток тому, що просто, красиво, і не має жодних залежностей, окрім наявности використаних софтинок (котрі в дусі ортодоксальної філософії також мають бути на c/c++)… ну, все це наполовину жарт.

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›