прощавай, ikea…

твітер повідомив, що «ikea» продає свої українські активи — деревообробні заводи і меблеву фабрику. цілком закономірний розвиток подій, зважаючи на коротку ремарку в інтерв’ю леннарта дангрена (читати обов’язково) стосовно причин згортання бізнесу компанії в україні.

хтось жалкуватиме: ах, як погано, що ми ще довго не побачимо торгових центрів «ікея» у києві, не придбаємо недорогих меблів (а хто бував у шведській «ікеї», скажімо — добре зрозуміє цю тугу). але… особисто я вітаю цей крок керівництва компанії, вітаю і підтримую — мо-лод-ці!

тому що коли вже говорити про бізнес із людським обличчям — незаформалізований, відкритий і чесний, бізнес із думкою про людей (тобто і клієнтів, і співробітників, і просто усіх громадян), — то треба залишати йому право на людські емоції, на принциповість та (часом) експресивні рішення.

тож… не корумпована україна перемогла закостенілу в своїх європейських псевдочеснотах «ікею» і вигнала нафіг з країни — ні, це принципова «ікея» закрила двері державі україна до свого цивілізованого світогляду, вигнала нах…й з європи.

і знаєте, що? туди їй і дорога, тій державі, в якій ми вимушені жити: я хотів би, щоби усі зарубіжні компанії повелися так само, навіть пожертвувавши частиною своїх інтересів і потенційних прибутків: деякі цінності мають бути дорожчими за гроші! можливо, хоч це спонукає нас, українців — або тих, хто тут залишиться після того, як країна перетвориться на російське сомалі — позбутися своєї політичної інертности.

скидається на те, що я мрію не про таку вже неможливу річ

4 коментар(ів):

Diak сказав...

читав то інтерв'ю, дуже цікаво. Думаю ще не довго, але критична маса збереться і буде...

vivasyk сказав...

чим більше читаю подібних заміток, тим менше бажання залишитись у цій країні... на додачу з російським флотом ще на 25 років під боком((((

Serjart сказав...

vivasyk, куди ми дінемось? ми тут нікому на фіг не потрібні, а за кордоном тим паче.

Руслан сказав...

vivasyk`у, н адодачу - ще й з ічкерійськими терористками у київскому метро.....

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›