duke nukem 3d на нетбуці з linux

скріншот в дописі має змусити всіх блогерів «старої закваски» ностальгувати, пригадавши молодість… так, це перший рівень легендарного duke nukem 3d — запущений на нетбуці aspire one, під linux, до того ж нативно (без wine’івських милиць).

колись давненько занотував собі в закладки посилання на кросплатформений порт eduke32, точніше на репозиторії, з яких можна було спробувати його встановити в ubuntu та похідних дистрибутивах — але спробувати одразу чи то полінувався, чи не повірив, що працюватиме… і от сьогодні посилання знову втрапило мені на очі — встановив, запустив… працює!


вранці юра новоставський (jin) намагався витягти мене в пирогів (ака пирогово) — але і погода щось не сподобалася, і малеча невчасно заснула вдома… а тут ще й дюк нюкем запустився на нетбуці — ну хіба можна витрачати такий день на прогулянки? =) піду пошпілю, а про встановлення напишу пізніше.

p.s. шкода, нові набори високоякісних текстур і моделей для дюка на нетбуці чомусь не працюють… мабуть, через слабеньке відео — але пізніше розбиратимусь.

2 коментар(ів):

Offspring сказав...

О, Duke Nuken. КОлись це була моя улюблена стрілялка. Я її пройшов повністю.

Анонім сказав...

Я ніколи "Дюком" не захоплювався, із стілялок засиджувався лише за Wolfenstein 3D

Дописати коментар

увага!
коментарі не модерую, проте спам видаляю нещадно. посилання на інші сайти/блоги за темою допису вітаю.

додаткові можливості розмітки (кутики набрати з клавіатури):
  ‹b›жирний шрифт‹/b›
  ‹i›похилий шрифт‹/i›
  ‹a href="http://tivasyk.info"›посилання‹/a›